Sari la conținut
Forum Roportal
Fluturel

Care a fost prima voastra dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

..on:am si io una,dar nu pot sa zic :stars:

 

nu poti nu zici ... e bine ca ai. Pana acum doar 2 persoane au zis ca nu exista asa ceva ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu poti nu zici ... e bine ca ai. Pana acum doar 2 persoane au zis ca nu exista asa ceva ...

Ei nu exista....cum sa nu?...altfel ,dupa primele postari timide,am mai fi revenit?...eu una nu... :stars: ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ei nu exista....cum sa nu?...altfel ,dupa primele postari timide,am mai fi revenit?...eu una nu... :doh: ...

 

foarte bine :stars: :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
foarte bine :lol: :doh:

...si de ce topai?...te mai si invarti.... :stars: ...sau esti fericit ca scoti secretele oamenilor la suprafata?... :dance2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la ce e bun un astfel de secret ?

 

btw tu in ce parte vezi ca ma invart ? :doh:

 

cine spune ca e bun?...e doar ...secret...iti dai seama ca nu se poate spune public orice...glumim noi,dar.... :dance2:

 

...ca toata lumea abia asteapta sa auda nume...ca sa comenteze mai apoi...sa faca glume deocheate,etc.Oricum,te felicit ca ai fost in stare sa nominalizezi pe cineva.

:stars:

 

...adica nu te invarti tu...o invarti pe muza aia...de la dreapta la stanga... :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...adica nu te invarti tu...o invarti pe muza aia...de la dreapta la stanga... :stars:

 

eu zic ca e de la stanga la dreapta :lol:

 

+ ce treaba am eu cu glumele astea.

 

Daca asta a fost asta a fost !

Si oricum, referitor la mirelutza, ar fi fost stupid sa ma gandesc ca eu sa fi fost prima ei dragoste, automat exista diferente de timp intre multi useri de pe aici ... nu toti am venit in acelasi moment sa ne cunoastem :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu zic ca e de la stanga la dreapta :stars:

 

+ ce treaba am eu cu glumele astea.

 

Daca asta a fost asta a fost !

Si oricum, referitor la mirelutza, ar fi fost stupid sa ma gandesc ca eu sa fi fost prima ei dragoste, automat exista diferente de timp intre multi useri de pe aici ... nu toti am venit in acelasi moment sa ne cunoastem :crazy:

se ia de bun sensul invers acelor de ceasornic... :lol:

 

tu nu...dar altii,da... :doh:

 

corect...dar lumea nu mai sta sa socoteasca timpii... :dance2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×