Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deocamdata vad ca este la inceput , si are destul de putine articole. Domeniul in schimb mi se pare bun. Daca tot ai domeniu .com puteai sa pui articolele in engleza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se adreseaza utilizatorilor de limba romana. Domeniul .com putea la fel de bine sa fie .net, .org.. .ro.

Articolele sunt suficiente raportat la perioada de cand a fost lansat (mai putin de o luna) cu mentiunea ca inafara celor din sectiunea Noutati sau Articole colaboratori, cele din cadrul sectiunii Teste, materialele sunt 100% originale, de la poze, grafice, texte pana la ultima litera.

 

Prefer sa am continut proprietate personala chiar daca e mai putin deocamdata, nu pot mentine un ritm zilnic la teste, nimeni nu poate face asa ceva (poate doar cine stie ce mare trust de media).. dar ritmul articolelor este de minim 1 test / review pe saptamana (de obicei sunt 2 sau 3) plus diversele stiri ce au la baza comunicatele de presa primite de la producatori sau articolele trimise de colaborator(i).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spatiul de pe margini (banuiesc ca te referi la cele doua coloane) o sa primeasca continut, am evitat sa il incarc acum cu N*10 bannere sau alte minuni.

Odata cu cresterea continutului o sa pot folosi mai multe "ancore" si pe coloanele verticale. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spatiul de pe margini (banuiesc ca te referi la cele doua coloane) o sa primeasca continut, am evitat sa il incarc acum cu N*10 bannere sau alte minuni.

Odata cu cresterea continutului o sa pot folosi mai multe "ancore" si pe coloanele verticale. :D

Ce vei pune pe margini...banere de tip Skyscraper sau link-uri text ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil linkuri text, bannerele de tip skyscrapper sunt rezervate sponsorilor. Bineinteles, daca cineva doreste ceva anume se poate aranja amiabil la respectivul moment.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×