Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

ghost? cel mai?  

9 membri au votat

  1. 1. este GHOST cel mai lacrimogem film de dragoste?

    • da
      4
    • nu
      5


Postări Recomandate

cred ca e prea vechi filmul

Nu e prea vechi...doar ca e stupid sa spui ca e cel mai lacrimogen. Chestie de gusturi. Unii ar putea considera lacrimogen Lord of the rings return of the king(si sa nu crezi ca gresesc...are si LOTR povesti de dragoste pe acolo)

E interesant...nu pot spune ca ma omor...partea de inceput e cea mai buna. Deja cand o da pe SF-uri(a se citi fantome) pentru mine isi pierde tot farmecul

 

ps offline: tu incerci sa strangi cat mai multe posturi? Am vazut ca ai mai deschis niste topicuri inutile si pe la alte teme...sorry, trebuia sa intreb

Editat de ellen

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e prea vechi...doar ca e stupid sa spui ca e cel mai lacrimogen. Chestie de gusturi. Unii ar putea considera lacrimogen Lord of the rings return of the king(si sa nu crezi ca gresesc...are si LOTR povesti de dragoste pe acolo)

E interesant...nu pot spune ca ma omor...partea de inceput e cea mai buna. Deja cand o da pe SF-uri(a se citi fantome) pentru mine isi pierde tot farmecul

 

ps offline: tu incerci sa strangi cat mai multe posturi? Am vazut ca ai mai deschis niste topicuri inutile si pe la alte teme...sorry, trebuia sa intreb

vreu sa vad daca am gusturi comune sau ciudate.

decat sa folosesc forulul ca sa am multe postari dar sa si comunic cu membrii, mai bine risc sa pun topicuri inutile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×