Sari la conținut
Forum Roportal
an_drey_curent

Triburile

Postări Recomandate

mie una nu imi place sa joc triburile si asta din cauza graficului...eu joc travian :crazy: si chiar imi place... sa fac calcule,sa dau la secunda atacuri ,sa dau fake-uri,sa ma gandesc cum gandeste adversarul si atac unde nu se asteapta,sa trimit intariri,sa stiu ca isi rupe armata...cand ma ataca multi, m-apuca rasul

 

Mie mi se pare grafica superioara travianului,akuma na gusturile....mi se pare ca esti avansata in travian dupa cum vbesti ,kte sate ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nui asa....depinde d strategie,dak ai magazie si un zid,nu neaparat trupe,nu duci stresu' zilei de maine,mai ales al ,,secundei"....l urma urmei eu consider knd sa intru in joc,nu el....dak ajung k sa intru fix l secunda aia si sa incep sa anulez alte preocupari.....inseamna k deja ma kontroleaza jocu'.

Depinde kt d patimas esti kum am zis k l inceput ,si kt d tarziu ai inceput lumea,spre exemplu eu am intrat dupa o sapt dupa c sa lansat lumea 4 ,si is al 500-lea in continentul meu cu 3500 pcte,si nam stres....in + is in faza de constr gen ,,SimCity"....abia dupa incepe war-ul!

Nu e de constructie, e sa nu ti se umple magazia... Io jucam cand era numai lumea 1 si am fost printre primii pe lumea 2...

 

 

 

Te rog sa scrii corect romaneste...

2.9. Este interzisa folosirea prescurtarilor de chat: "sh" , "tz", "k" , "dak", etc. Cei care le folosesc vor fi trecuti in grupul Mirkuitori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie mi se pare grafica superioara travianului,akuma na gusturile....mi se pare ca esti avansata in travian dupa cum vbesti ,kte sate ai?

 

da,ai dreptate! depinde acum cine si cum a fost invatat,la mine a fost si primul site de pe care am intrat.si da! sunt avansata, joc pe speed 3x. Am 9 sate.Nickul meu este Lora,daca cumva ai cont..nu ezita sa-mi ceri ajutorul :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da,ai dreptate! depinde acum cine si cum a fost invatat,la mine a fost si primul site de pe care am intrat.si da! sunt avansata, joc pe speed 3x. Am 9 sate.Nickul meu este Lora,daca cumva ai cont..nu ezita sa-mi ceri ajutorul :roll:

Bravo dar nu am nevoie de ajutorul tau,am avut cont ,dar mam lasat!

 

 

 

 

Nu e de constructie, e sa nu ti se umple magazia... Io jucam cand era numai lumea 1 si am fost printre primii pe lumea 2...

 

 

 

Te rog sa scrii corect romaneste...

 

Oricum nici triburile nu am sa joc la infinit ,e o chestie de 2-3 luni,si astea le incerc sa le fructific la maxim,nu mai stau sa fac satul mare.........Facem armata si atacam,dar prudent .

 

PS: am sa incerc sa scriu cat mai corect posibil,desi imi vine foarte greu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aaa....deja ma streseaza....am 2 sate....am fost prea incet si mia luat unu un sat ku 2000 d pcte si eu am luat unul d 400 d pcte....devine obositor.... :)

Editat de an_drey_curent

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un bug pe server imi apare la satele de barbari fermele cu -12000.

sunt sate care au fost ale unui jucator inactiv.

au fost facute sate de barbari de catre administrator.

asta ar fi o explicatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×