Sari la conținut
Forum Roportal
Burminator

Draci, extraterestri si fantome, ati vazut careva?

Postări Recomandate

m-i sa intamplat si mie cv la tara cand eram mai mic.....la cimitir m-i s-a parut ca vad pe cineva cu coada(parea a fi om)...m-am apropiat sa vad ce e iar el a disparut...dupa un raset demonic a inceput iar dupa a zis(tot el cred eu) ca ne vedem in iad...a fost ciudat....chestia e ca si niste prieteni de ai mei au auzit rasetul...neam speriat de nu am mai putut....deci demoni exista..parerea mea mea

 

careva vreo poveste cv??? :yes: :P:o:

 

cui i sa mai intamplat sa vb q spiritele...???...ma intreb....oare sunt adevarate sau sunt realitati proiectate de constient noi crezand k vedem o fantoma??....mie ieri mi sa intamplat....vb despre fantome si spirite la care eu cu un prieten am crezut ca sunt 2 spirite langa noi una in spate si una in fataa....un alt prieten lea luat in ras zicand ca nu sunt ...sa ne dea un semn...neau dat...dupa 2 min. celor care credeam ca sunt nea venit ameteala si ne tragea cineva in spate...am coborat repede din pom si dupa am sesizat ca cele 2 presupuse entitati erau o fata adolescenta cu numele incepand cu F si un baiat de 15-16 ani cu numele incepand cu C...am auzit initialele ca in soapta....a durat ceva timp pana am cazut din picioare dupa ce acelasi baiat a zis sa ne mai dea un semn....la un timp dupa am luato si eu in gluma crezand ca e de la subconstient....dupa am zis si eu ca sa ne dea inca un semn....necrezand ca o sa se intample...dar am sarit peste un bustean suspendat pe 2 pomi....am trecut prin bustean cand am pus mainile(am trecut ca fantomele prin zid...si ceilalti au vazut cum am trecut prin el) si am cazut de nu am mai putut de o mana si de un picior.... am plecat in momentul ala.... iar cand mam uitat inapoi in locul unde simteam entitatile a aparut o lumina alba dupa care leam vazut fata.....am auzit ca fantomele sunt in mare parte emo sau punk-eri...dar nu cred...in orice caz a fost ciudat

Editat de The Predator

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.....am auzit ca fantomele sunt in mare parte emo sau punk-eri...

De la cine ai auzit tu asta??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si de i am vazut si de nu i am vazut cu ce va incalzeste pe voi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si draci si fantome in casa, aud si pasi,zgomote si voci si miscari de obiecte, etc. si am avut multe intalniri de gradul 5 si 6 la mine in casa.

Vrea cineva sa vina ? am bilete moca...stati doar o noapte si dimineata nu va mai treziti, ajungeti direct pe lumea cealalta....Nu toti gramada..pe rand !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si draci si fantome in casa, aud si pasi,zgomote si voci si miscari de obiecte, etc. si am avut multe intalniri de gradul 5 si 6 la mine in casa.

Vrea cineva sa vina ? am bilete moca...stati doar o noapte si dimineata nu va mai treziti, ajungeti direct pe lumea cealalta....Nu toti gramada..pe rand !!

foarte interesant subiect :P .....imi plac unele intamplair povestite pe forum..demon cu coada etc etc..si sincer eu le cred :jester: :crazy: nu am avut nikio intamplare de genu :) si sper sa nu am :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si draci si fantome in casa, aud si pasi,zgomote si voci si miscari de obiecte, etc. si am avut multe intalniri de gradul 5 si 6 la mine in casa.

Vrea cineva sa vina ? am bilete moca...stati doar o noapte si dimineata nu va mai treziti, ajungeti direct pe lumea cealalta....Nu toti gramada..pe rand !!

unghe stai bre sa iti fac o vizita?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
unghe stai bre sa iti fac o vizita?

 

 

In Hunedoara stau in blocurile mari alea fantoma...da nu-i bai ca se ajunge repede...si vorba aia stai doar o noapte si iti ajunge...apai la cate vezi prin casa :crazy: :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de cand citesc fiecare post de pe topicurile astea am inceput sa visez ca vorbesc cu fantoma din camera mea....mai rau e ca ea nu vroia sa vorbeasca cu mine ci doar se multumea sa se invarte in jurul meu (nu o vedeam, dar o simteam) si sa faca diverse sunete ca si cum ar bate in pereti, tevi, masa..etc

 

partea proasta e ca atunci cand m-am trezit inca mai auzeam acele sunete (desi in mod normal la 6 dimineata nu misca nici musca)

 

acum sunt convinsa ca in apartamentul meu mai sta si un spirit din asta :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de cand citesc fiecare post de pe topicurile astea am inceput sa visez ca vorbesc cu fantoma din camera mea....mai rau e ca ea nu vroia sa vorbeasca cu mine ci doar se multumea sa se invarte in jurul meu (nu o vedeam, dar o simteam) si sa faca diverse sunete ca si cum ar bate in pereti, tevi, masa..etc

 

partea proasta e ca atunci cand m-am trezit inca mai auzeam acele sunete (desi in mod normal la 6 dimineata nu misca nici musca)

 

acum sunt convinsa ca in apartamentul meu mai sta si un spirit din asta :P

sa sti ca si eu am patit la fel....dupa ce am citit aceste subiecte am isat tot feluri de fantome si monstri :crazy: da nu conta las ca imi place :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×