Jump to content
Forum Roportal
Burminator

Draci, extraterestri si fantome, ati vazut careva?

Recommended Posts

Intr`o noapte...m`am dus la bucatarie sa beau niste apa :doh: , ma uitam pe geam..si beam...cand...am observat pe cer 2 lumini destul de mari ca sa fie simple stele :think: ...se alergau...parca faceau intrecere :lol2: ..

Acum nu stiu ce sa spun...

Dar un lucru e sigur !

Nu erau simple stele... :P

Oh, asta imi aminteste si mie de niste fenomene ciudate...

In zona ORASTIE. Eram in practica arheologica ( facultatea de istorie ) in 94, si seara tot ieseam in curte la discutii pana se intuneca...

Intr-una din seri a inceput sa bata vantu si toti s-au carat, credeau ca vine furtuna.... Eu am mai ramas un pic pt ca imi place cand bate vantul. Pe cer incep sa se vada stelele, si deodata apar 3 stele - la inceput am crezut ca sunt stele cazatoare - luceau ceva m tare ca luceafarul si pareau m aproape, care incep sa se invarta si sa se ia la intrecere.

Am uitat de mine, uitandu-ma la ele. Am vazut ca alergau in cerc foarte mare, si apoi se strangeu in mijloc, iar se indepartau si incepea iar goana. Pana la urma am plecat pt ca incepusem sa ma plictisesc, faceau intruna acelasi lucru.

Normal ca m-am gandit ca sunt ceva nave m mici, care scanau ceva...? Nu m-am gandit neaparat la extraterestri, dar... Puteau fi si extraterestri sau ceva militar..?

ep 2

Ciudatenia e ca au m trecut ceva ani, si in juru anului 99, nu m tin exact minte.. era toamna, M-am dus la manastire cu maica-mea. Manastirea Prislop, care tot prin zona aia e...

Intr-o seara ies afara, batea vantu, era rece....

Cand ma uit intr-o doara spre cer... Nu am obiceiul de a ma uita si a scana cerul, dupa obiecte stranii LOL De aia zis ca m-am uitat intr-o doara, si deodat am vazut ca se misca o lumina. Ma uit m atenta, si le vad si pe celelalte 2. Am ramas traznita! dupa atata timp, in zona aia tot se m miscau cele 3 lumini, in exact acelasi pattern.

Am chemat-o pe mama si i-am aratat si ei. Am stat amandoua uitandu-ne traznite la jocul celor 3 lumini.

Pana la urma am intrat, caci de pe dealuri incepusera sa urle lupii, rau de tot. Mi s-o zbarlit parul pe spinare de groaza, nu din cauza luminilor, ci din cauza urletelor de lupi ce pareau foarte aproape.

Edited by Tipareth

"Niste entitati patrund prin pereti, tevi sau geamuri si fac distrugeri si mai mult decat atat au informatii despre noi, trebuie sa ne aparam!"

Nu va faceti griji, sunt zetani de-ai mei.

Stiu pe cineva care a avut experinte cu o entitate. Era de culoare verde si ii aparea mai ales seara inainte de culcare. Poate credeti ca a visat, insa m-a asigurat ca nu a fost asa. Era ca o sfera stralucitoare ce venea pe geam si se oprea in mijlocul camerei. Din acel moment acea persoana nu mai auzea nimic si ramanea ca paralizata in pat. Nu se putea misca, parca isi pierduse toate fortele, in ciuda faptului ca dorea sa se apere. Ah, parca o mana si-o putea misca.. A fost ridicata in aer si, cu o forta deosebita, trantita de-adreptul in pat. Dar atat de puternic incat auzea arcurile patului cum trosneau. Vreau opinii. (va rog, fara ironii!!)

eu acum nu sunt sigura dar cred ca la matusa mea in beci ii ceva pe acolo :blink:.in acea casa parintii unchiului meu faceau sedinte de spiritism si de asta cred ce umbla ceva pe acolo...matusa mea a spus ce de multe ori simte prezenta cuiva acolo si de multe ori se aude cum cineva ar respira.si eu am auzit intr-o dimineata si de atunci evit acel loc.acum nu stiu ce sa zic...poate nu o fii nimic poate ii doar imaginatia de vina.

Mai am prins si eu un drac in poze, si al naibii a devenit si staret la manastirea "Trenacu". Greu de prins da iatal:

post-3788-0-41998400-1302124366_thumb.jpg

post-3788-0-03147300-1302124381_thumb.jpg

Mai circula si sub denumirea de "Baghera" :o:

Edited by ToDieFor

buna tuturor ,de cateva luni ma tot joc cu tabla ouija (facuta de mine)si am vb numai cu spirite bune care au fost in neamu meu ptr asta am si facut tabla nu ptr spirite rele pana intr-o ieri alalteri cand avenit cine credeti?un demon si foarte relaxat mi-a zis ca e belzebuth ce sa fac?mi-e frica mai ales ca stiu ca se spune ca e fratele lusatana si asha mi-a scris si pe tabla ouija ca e devoratoru sef al sefului iudeilor :spiteful: m-a lasat cu gura deschisa plus de asta ca am vb ceva cu el cam 2 ore fara sa stiu cine e dupa mi-a zis si se tot auzeau zgomote in sufragerie si plus de asta s-a facut frig de tot in juru meu nu mai simteam picioarele si mainile si catelu meu fugea si scherlaia prin casa si am simtit odata ca mipa miscat paru si m-a mangaiat pe cap !!!!!!!!!!mi-a dat niste raspunsuri ciudate ca stranuta de 3 ori sa te iau 3 zile cu mine :crazy: si culmea ca in momentu ala imi venea rau sa stranut si nu am facut-o mi-a zis ca vrea apa i-am pus apa si dupa i-am zis sa plece a zis ca vrea sa ma razbune si i-am zis ca nu am nevoie nimic de la el mi-a zis ca nu vrea s aplece ca el e acasa mi-e frica fratilor daca s-a confruntat careva dintre voi cu un demon si a reusit sa-l alunge sa-mi spuna si mie cum a procedat va rog !!!si app mama mi-a spus ca la 3 noaptea a auzit pasi bocanind prin casa de parca alerga si lovea usa de la baie groaznic

a si app de lumea care zice ca demoni,fantome etc nu exista ba daaaa!!!exista si eu mereu am vazut diferite dovezi prin casa zgomote umbre curent fara ca geamurile sa fie deschise frigu ala mare din camera si multe altele da niciodata nu am crezut ca o sa vb ersonal cu belzebuth daca ash sti ca nu ar fi unu rau nu mi-as face atatea griji da e demon foarte rau si asta ma face sa-mi fie frica si nu stiu cum sa scap de el si sa-l fac sa inteleaga ca locu lui nu este in casa mea fara sa-l supar sa-mi faca rau ,el imi zice tot timpu ca e prietnu meu prin placa ouija dar demoni sunt inselatori si te pot fraieri daia nu pot sa cred asha ceva :taunt: oricum ash dao cu el imi zice ca e acasa si ca e bine si ca nu pleaca si zice tot timpu ceva de lustra,lumina,si inel nush ce vrea sa spuna si foc lumina din lustra am verificat toate lustrele ce vrea sa spuna si chiar nu inteleg va rog sa ma ajutati !

pentru ca te-ai "jucat" cu acea plansa, Qouija, ai chemat demoni.