Sari la conținut
Forum Roportal
Burminator

Draci, extraterestri si fantome, ati vazut careva?

Postări Recomandate

de cand citesc fiecare post de pe topicurile astea am inceput sa visez ca vorbesc cu fantoma din camera mea....mai rau e ca ea nu vroia sa vorbeasca cu mine ci doar se multumea sa se invarte in jurul meu (nu o vedeam, dar o simteam) si sa faca diverse sunete ca si cum ar bate in pereti, tevi, masa..etc

 

partea proasta e ca atunci cand m-am trezit inca mai auzeam acele sunete (desi in mod normal la 6 dimineata nu misca nici musca)

 

acum sunt convinsa ca in apartamentul meu mai sta si un spirit din asta :)

Asta pt ca acest topic este incarcat cu o energie putin cam negativa,iar u fiind atenta la toate commenturile de aici risti sa te "infectezi" cu aceasta energie si sa atragi spiritele inferioare.Cat ddespre spiritul cu care vbesti u,el pooate vrea sa-ti vbeasca doarca este atat de inferior incat numai prin semne ii este ingaduit sa isi faca prezenta sau poate u nu esti inca la stadiu de medium pt a-l asculta.Oricum esti,ar fi bn sa nu-l mai bagi in seama pt ca asa risti sa cazi in ratacire si sa ademeni mai multe spirite inferioare ajungad infinal sa traiesti intr-o casa bantuita de spirite malefice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut o fantoma la mine in casa la data de 4 noiembrie 2002, aveam doar 13 ani m-am speriat foarte tare atunci, fiindca nu mai vazusem niciodata spirite si nici nu eram o persoana credincioasa, ca sa cred in asemenea lucruri, de atunci am trecut printr-o serie de intalniri de-a dreptul paranormale si cred mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am vazut o fantoma la mine in casa la data de 4 noiembrie 2002, aveam doar 13 ani m-am speriat foarte tare atunci, fiindca nu mai vazusem niciodata spirite si nici nu eram o persoana credincioasa, ca sa cred in asemenea lucruri, de atunci am trecut printr-o serie de intalniri de-a dreptul paranormale si cred mult.

Ai putea sa ne dai mai multe detalii? :) sunt curioasa..mai ales k sunt noua in breasla voastra :crazy:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai putea sa ne dai mai multe detalii? 8) sunt curioasa..mai ales k sunt noua in breasla voastra :D)

 

 

Bine te-am gasit printre noi :resent:

Detaliile le gasesti aici, un pic mai jos, ai sa gasesti tu : http://www.roportal.ro/discutii/ftopic4883...ml&start=10

 

:D Atentie ! :P : Povestea este reala si poate dauna grav sanatatii :)

Editat de NeXuS-Warrior of Thruth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, eu am vazut-o pe Zana Maseluta si mi-a soptit de acest topic imbecil ! :friends: :)

 

 

Hai serios AndreeaBD, chiar ai vazut-o???Si cum arata ?...ce culoare avea ???cu ce era imbracata???....hai amu serios ce ai vazut ?? :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai serios AndreeaBD, chiar ai vazut-o???Si cum arata ?...ce culoare avea ???cu ce era imbracata???....hai amu serios ce ai vazut ?? :(

 

Eram sarcastica, in caz ca nu ti-ai dat seama ! :friends:

 

Sper doar sa nu te vad pe tine, mi-esti mai urat ca dracu' ! :)

Editat de AndreeaBD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Wow sooper subiect dar cred ca fantomele exista cu adevarat.........nuh de unde credeti ca vina atatea povesti de groaza.....e ineresant..........mi-ai placea sa vad o fantoma si sa ii fac o fotografie bineinteles daca nu cumvva lesin de frica......sunt fricoasa din fire...si cred ca am auzit zgomote ciudate iar noaptea simt ca cineva ma gadila 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

TOTALLY FAKE ! ! Frumos scenariu de film ! ! :crazy:

 

Cat de naiv poti fi ca sa crezi orice clip de pe YouTube ca fiind veritabil ? Gizaz ! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×