Sari la conținut
Forum Roportal
6834728

ID mess!si password!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deodata imi cere password la yahoo,si pe mess,si la mail,si cand introduc...zice ca nu e bun :tease: :no: :cheer: :) :)

Sunt 100% ca parola e cea dinainte...dar cred ca o schimbat-o cineva....eu ultima data am instalat PERL....si am uploadat un scam page(in viata mea nu o sa mai fac asta!!!) pe geocities,si l-am completat singur cu date aiurea(am completat propriul scam)ca proba daca primesc un email inapoi!!!Acum zice ca nu e valida parola!!!!!! :) :( :doh: Doamne....ce ma fac!?

Ma puteti ajuta cu ceva va rog?!!? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E normal sa-ti ceara parola, cat despre scam e problema ta.

Daca ai completat cu datele tale reale nu ar fi o problema sa-ti recuperezi parola.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu....am completat aiurea...numai ca scamul l-am facut cu un program,in care setam la ce cont de mail sa fie primit e-mailul.....sau este posibil sa fi vazut aia de la geocities ca am pus un scam si au suspendat idul!? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu....am completat aiurea...numai ca scamul l-am facut cu un program,in care setam la ce cont de mail sa fie primit e-mailul.....sau este posibil sa fi vazut aia de la geocities ca am pus un scam si au suspendat idul!? :yahoo:

E posibil şi asta. Eu,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si cum se manifesta suspendarea?Cand scriai id si password acolo spunea ca nu e bun unul din ele?

Totusi ...crezi ca de la scam sau de la vreun program mi s-a schimbat parola?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si cum se manifesta suspendarea?Cand scriai id si password acolo spunea ca nu e bun unul din ele?

Totusi ...crezi ca de la scam sau de la vreun program mi s-a schimbat parola?

Da, la toate cele 10 ID-uri scria ori că nu e bun numele ori că e parola incorectă. Parola nu e blocată ci doar e blocat ID-ul. Fix două săptăm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, la toate cele 10 ID-uri scria ori că nu e bun numele ori că e parola incorectă. Parola nu e blocată ci doar e blocat ID-ul. Fix două săptăm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×