Sari la conținut
Forum Roportal
Anonymus Kline

Supa de nuca de cocos

Postări Recomandate

E a doua oara cand primim la cantina supa de nuca de cocos. Ce pot sa zic?

Imi place, are gust dulceag, e alba toata, si are gust puternic de nuca de cocos.

 

Ati incercat asa ceva? Ati dori sa incercati?

 

Retetele de pe net vad ca includ carne de pui. A mea nu avea nici aroma de pui. Si nici vreun semn.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit..Anonymus Kline :yahoo: :good:

 

deci supa de nuca de cocos..nici prin gand nu mi-ar trece sa gust macar..nu-mi place nuca de cocos sub nici o forma..iar ce nu imi place cum arata nici nu gust :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit..Anonymus Kline :yahoo: :good:

 

deci supa de nuca de cocos..nici prin gand nu mi-ar trece sa gust macar..nu-mi place nuca de cocos sub nici o forma..iar ce nu imi place cum arata nici nu gust :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In sfarsit..Anonymus Kline :yahoo: :good:

 

deci supa de nuca de cocos..nici prin gand nu mi-ar trece sa gust macar..nu-mi place nuca de cocos sub nici o forma..iar ce nu imi place cum arata nici nu gust :o:

 

 

Tare! :o::o:

Ori is eu obosita, ori nu stiu ce naiba am, da' am ras juma de ora citind postarea ta. :doh:

Revenind la supa de cocos, am mancat o singura data, dar continea si cubulete de carne.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Revenind la supa de cocos, am mancat o singura data, dar continea si cubulete de carne.

Eh, la mine cum sa puna carne, scump, dom`le, dincolo era mai ieftin, Halatu!!! Cat e halatu?????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tare! :doh: :good:

Ori is eu obosita, ori nu stiu ce naiba am, da' am ras juma de ora citind postarea ta. :yahoo:

Revenind la supa de cocos, am mancat o singura data, dar continea si cubulete de carne.

 

 

Eh, la mine cum sa puna carne, scump, dom`le, dincolo era mai ieftin, Halatu!!! Cat e halatu?????

 

Las ca poate data viitoare ai ceva mai mare noroc... :o: si o sa fii pe deplin satisfacut :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place nuca de cocos , dar asociez asta cu un desert nicidecum cu o supa :yahoo:

Fetele cocos ( pasare ) sau cocos ( arbore ) ??:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am cumparat mai demult o nuca de la supermagazin Carrefour si dupa ce m-am chinuit 15 min sa o sparg cu ciocanu am constatat ca era stricata(putea ingrozitor) , se scurgea o zeama din ea (zeama aia neagra a fost delicioasa totusi :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×