Sari la conținut
Forum Roportal
oktavianser

Serendipity

Evaluează acest topic

chestionar  

12 membri au votat

  1. 1. SERENDIPITY cel mai de suspans film de dragoste?

    • DA
      6
    • NU
      6


Postări Recomandate

DACA NU ESTE SERENDIPITY CEL MAI DE SUSPANS FILM DE DRAGOSTE, ATUNCI CARE E PAREREA TA?

Editat de oktavianser

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu este un film de suspans,nici tocmai de dragoste,cum e de exemplu Love Story,sa zicem,ca asta mi-a venit acum in cap,este un film despre suflete pereche. Se incadreaza in categoria "filme preferate", mi-a placut,dar dupa parerea mea n-are pic de suspans... Ma rog,previzibil chiar as spune...Totusi,mi-a placut,transmite ceva!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu este un film de suspans,nici tocmai de dragoste,cum e de exemplu Love Story,sa zicem,ca asta mi-a venit acum in cap,este un film despre suflete pereche. Se incadreaza in categoria "filme preferate", mi-a placut,dar dupa parerea mea n-are pic de suspans... Ma rog,previzibil chiar as spune...Totusi,mi-a placut,transmite ceva!

cred ca nu stii ce e ala suspans sau confunzi filmul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca nu stii ce e ala suspans sau confunzi filmul

Nu,de fapt nu stiu ce e ala suspans. Ce e suspansul,dom' profesor?

Nu confund nici un film...Te referi la cel cu Kate Beckinsale (ma rog,nu stiu daca am scris corect)...De i-ai facut topic filmului,banuiesc ca stii cum se numesc si personajele principale...Si John Cussack..Right?

Asa ca ia canta tu la alta masa si nu veni sa-mi faci tu mie educatie,ca mai e mult pana acolo,COCOSEL.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu,de fapt nu stiu ce e ala suspans. Ce e suspansul,dom' profesor?

Nu confund nici un film...Te referi la cel cu Kate Beckinsale (ma rog,nu stiu daca am scris corect)...De i-ai facut topic filmului,banuiesc ca stii cum se numesc si personajele principale...Si John Cussack..Right?

Asa ca ia canta tu la alta masa si nu veni sa-mi faci tu mie educatie,ca mai e mult pana acolo,COCOSEL.

DEX

suspans suspansuri n. 1) moment de maximă emotie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
DEX

suspans suspansuri n. 1) moment de maximă emotie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc ca m-ai luminat. Si acum ca am clarificat si definitia termenului,repet:FILMUL ALA NU ARE SUSPANS,N-AM SIMTIT NICI O MAXIMA EMOTIE,SI N-AM ASTEPTAT NICI UN DEZNODAMANT pentru ca (iar repet) era PREVIZIBIL FINALUL.

Ah,si nu m-am aflat in nici o stare de tensiune provocata de acest moment emotionant :tease:) Am luat-o mot-a-mot,si m-am ghidat dupa definitia data de tine,ca sa intelegi si tu romaneste.

Si te-am rugat sa canti la alta masa ca mie mi s-a terminat maruntul. La 34 de ani,sa spui bazaconie dupa bazaconie,e totusi grav.

daca nu ai simtit tu poate ca au simtit altii!

stiai dinainte ca nu se vor intalni la acelasi etaj folosinf liftul?

sau ai derulat la sfarsitul filmului ca sa iti dai seama daca ai prevazut corect finalul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×