Sari la conținut
Forum Roportal
Vizitator

Ce parere aveti despre "The Big Dollar - Bani Online&qu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E bine ca te-ai gandit sa-la traduci. E putina munca dar rezultate vor fi.

De exemplu cati care intra pe softpedia sunt din Romania. Trafic.ro spune ca 15%. In plus vizitatorii din afara vor vrea sa cumpere ceva. Romanii vor apasa pe linca-uri se vor inregistra la x programe dar cand va fi vorba de cumparat ceva nu cred o vor face. Si poti sa pui si anunturi cu google adsense.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Saliut. Am si eu o parerica. Din totdeanuma am urit Comic-sanas. HUUUUUU. verdana for ever :dee , parerea mea.. Si cred ca nu este foarte inspirata ideia cu lupsa baccagrounului de la chenare. Ar fi mai bine sa oui oe sundal un alt bacca, este greu lizibil...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E foarte incarcat si cred ca ar trebui sa scoti reclamele alea de la trafic dublu. Sunt pe fond alb si in plus nu spun nimic.(cel putin mie)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lucru din rasputeri la versiunea v0.2 a acestui site. sper ca pana la sfarsitul luni iunie sa fie complect functional. oricum aceasta versiune nu mai este gazduita pe un servar gratuit, si am mai multe facilitati (php, mySQL,etc.). adresa site-ului este http://www.thebigdollar.com/. repet inca nu este complect functional, mai am de lucru destul de mult. :dee :dee :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×