Sari la conținut
Forum Roportal
Vizitator

Ce parere aveti despre "The Big Dollar - Bani Online&qu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

frumusel , dar am vazut o gramada de siteuri care tot spun ca o sa castigi multi bani pe net , care spun eu sunt vorbe in vant :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
frumusel , dar am vazut o gramada de siteuri care tot spun ca o sa castigi multi bani pe net , care spun eu sunt vorbe in vant :)

Adevar vorbesti fiul lui Dumnezeu... :)

 

Si totusi, mai e mult de lucru la design. E prea incarcat. Iti fug ocaii. si informatia e prea imprastiata.. (parerea mea)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ieri am achizitionat domeniu www.thebigdollar.com. acum lucru la noua versiune a site-ului "The Big Dollar - Bani Online" - v 0.2. sper ca saptamana viitoare totul sa fie gata pentru lansare. :razz:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa imi dai de veste cand termini.

M-am uitat la trafic si nu prea ai vizitatori. Se merita sa platesti pentru gazduire si pentru domenii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

domeniul la-am cumparat cu banii care i-am castigat din, sa zic afacerea asta. hostul, dupa cum am mai discutat, il am gratuit de la colaboratorul meu.

daca ai timp citeste si tu ce am scris pe acest site. nu te umpli de bani dar ies de o bere si in plus. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incearca si o versiune in Engleza (mai ales ca ai domeniu acum) si cred ca iti vei mari subtantial castigurile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×