Sari la conținut
Forum Roportal
adrianstayll

pc

Postări Recomandate

:cheer: ="3"][/size]Salut am si eu o antrebare nu ma pricep la pc mi-am loat si eu unul de curand am instalat emule se conecteaza descarc cu el dar nu merge cum trebuie la conectare ami spune: You have a lowid. Please review your network config and/or your settings. Se conecteaza si an loc de 2 sageti verzi ami arata 2 galbene. Poti sa ma ajuti te rog frumos? :think: Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai adresa private modifica in router sa iti trimita tie traficul pe porturile specificate in emule; daca ai adresa reala poata ca ai un firewall prea restrictiv..

Editat de Argv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P ="3"][/size]Salut am si eu o antrebare nu ma pricep la pc mi-am loat si eu unul de curand am instalat emule se conecteaza descarc cu el dar nu merge cum trebuie la conectare ami spune: You have a lowid. Please review your network config and/or your settings. Se conecteaza si an loc de 2 sageti verzi ami arata 2 galbene. Poti sa ma ajuti te rog frumos? :cheer: Multumesc

mai bine iti instalezi strong dc++ e mult mai bun si mai sigur(descarci cu viteza mai mare) am avut si eu emule

in legatura cu sagetile galbene: nu ai dat destul la share :(

repet mai bun e [blue]strong dc++[/blue]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×