Sari la conținut
Forum Roportal
virgin tudor

Afectiune psihica?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

unii oameni mi se par asemanatori, inevitabil cand apare in discutie unul ma gandesc si la ceilalt(alalti).

de exemplu preotul de la mine de la biserica seamana ca infatisare cu un cantaret de muzica populara.

in ultima vreme mi se intampla tot mai des sa fac astfel de asocieri.

so, am vreo afectiune psihica, ce se intampla cu mine? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e vorba de o afectiune psihica. Pur si simplu ai un simt mai bun al observatiei sau faci niste asocieri, normale daca e s-o luam asa. Si eu vad asemanari intre oameni, si am vazut o gramada. Mai ales ca am cunoscut si persoane cu nume si prenume exact la fel. Sa fie vorba de un deja-vu? Si asta se explica - iti revin unele imagini din trecut, chipul oamenilor... Si nu cred ca e nimic rau in asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
unii oameni mi se par asemanatori, inevitabil cand apare in discutie unul ma gandesc si la ceilalt(alalti).

de exemplu preotul de la mine de la biserica seamana ca infatisare cu un cantaret de muzica populara.

in ultima vreme mi se intampla tot mai des sa fac astfel de asocieri.

so, am vreo afectiune psihica, ce se intampla cu mine? :yahoo:

 

Imi miroase a demenţa senila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
so, am vreo afectiune psihica, ce se intampla cu mine? :yam:

:- Ai grija de par, poate se increteste de la atatea idei si asocieri crete. :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:yam: Ai grija de par, poate se increteste de la atatea idei si asocieri crete. :-

 

Lasa ca am postat eu niste solutii deosebite pentru a scapa de parul cret! :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mie mi se intampla de multe ori sa am impresia ca am mai avut in trecut o discutie asemanatoare cu cea din prezent...sau pur s simplu sa stiu ce va urma sa se intample ... dar niciodata nu mi-am pus problema ca as avea probleme psihice....pur si simplu simplitatea lucrurilor ne face sa purtam discutii asemanatoare pe care sa le "bagam in aceasi oala" ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×