Sari la conținut
Forum Roportal
MORRIGAN

T!

Postări Recomandate

ma uitam azi la un film.si ma gandeam la cate metode de tortura a inventat omul pentru a-si chinui semenii sau animalele.pentru ca e adevarat, omu e singuru animal care isi ucide semenii..

incep eu, si voi continuati:

 

EDIT..............mda macabru.

Editat de spider

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe de alta parte ....o tortura (pentru cei slabi) mai mare decat INDIFERENTA ...nu exista !!! Tortura psihica !!!

Editat de dede2004

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe de alta parte ....o tortura (pentru cei slabi) mai mare decat INDIFERENTA ...nu exista !!! Tortura psihica !!!

[snapbacca]51642[/snapbacca]

perfect de acord.pentru mine o tortura e si plictiseala.desi uneori prefer sa stau pe un scaun si sa nu fac nimic, decat sa simt cea mai crunta durere din lume.

INDIFERENTA se numara si ea printre ele.

dar, tortura psihica mai e si cea cu picatura chinezeasca sau sa inchizii pe cineva intr-o camera fara lumina si izolata fonic (astfel incat creierul sa nu primeasca nimic de procesat) - metoda folosita de nazisti pe oamenii de stiinta straini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe de alta parte ....o tortura (pentru cei slabi) mai mare decat INDIFERENTA ...nu exista !!! Tortura psihica !!!

[snapbacca]51642[/snapbacca]

 

Asta chiar e o metoda buna de tortura si unii se pricep foarte bine sa o utilizeze!

Urasc indiferenta.! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Torturi ziceti.... hmm. Mdea imi plac torturile. Dar le consum cu grija pentru ca glicemia e o tortura la care ne putem condamna singuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dap...indiferenta. :huggles:....lipsa de afectiune...singuratatea.....lipsa de prieteni....nu am trecut inca prin torturi fizice ca sa pot face inca o comparatie :Pe...dar cle psihice te darama uneori

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:"> Si mie imi plac torturile. Dar mai mult alea de ciocolata. De la alea cu frisca mi se apleaca daca mananc prea mult. :o: Mmmmm si alea cu fructe sunt bune.... :soc: :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:">  Si mie imi plac torturile. Dar mai mult alea de ciocolata. De la alea cu frisca mi se apleaca daca mananc prea mult. :o: Mmmmm si alea cu fructe sunt bune....  :soc:  :huggles:

[snapbacca]52405[/snapbacca]

 

 

 

TORTURA pentru un diabetic : sa faci sa dispara... INSULINA !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru mine cea mai teribila tortura ar fi sa stau intr`un beci full de sobolani, iar eu sa mai am si gust de branza......

Daca o sa ajung in iad, iadul meu asa o sa arate :huggles:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×