Sari la conținut
Forum Roportal
Nasu_n

Angajari

Postări Recomandate

Va salut cu respect,

Reprezint firma Ilink, un internet service provider care in prezent ofera servicii atat pt. persoane juridice cat si pentru home useri. In prezent avem o retea de peste 50.000 de abonati home user la nivel national. In dorinta de a dezvolta si mai mult aceasta retea, dorim sa creem un departament nou de vanzari (momentan doar in Bucuresti), specializat pe acest segment de piata.

Va invit astfel sa va alaturati unei echipe noi si dinamice cu posibilitati reale de formare profesionala si avansare.

Scurt si la obiect, iata ce va putem oferi :

Reprezentant Vanzari Directe

Descrierea postului:

- promovarea si vanzarea de Servicii Internet catre persoane fizice direct la domiciliul potentialului client

- prezentarea/sustinerea ofertei in fata clientilor potentiali

- stabilirea de contacte cu persoanele decizionale dintr-o anumita zona

- prospectarea zonelor de interes desemnate de Directorul de Vanzari

Cerinte:

- Aspect fizic placut si ingrijit

- Experienta anterioara reprezinta un bonus

- Abilitati comunicare/negociere

- Disponibilitate pentru delpasari in teren

Oferta (bonusuri, beneficii):

- salariu fix

- comision din vanzari (50% din valoarea contractelor incheiate)

- training de vanzari

- posibilitate de a accede ierarhic in functie de realizari

- telefon mobil

Pentru alte informatii nu ezitati sa ne contactati:

Adrian Dragomirescu - 0751.130.130

Radu Feraru - 0751.130.131

PS: Rog adminii sa-mi dea un PM sau un mail in cazul in care acest anunt NU este conform regulilor acestui forum. Multumesc

Editat de Nasu_n

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.