Sari la conținut
Forum Roportal
oliver

protestez impotriva moderatorilor

Postări Recomandate

Discutia voastra nu mai avea legatura cu psihologia.

pentru un om care are certificat oficial de schizofreinic abslut orice spune un schizofreinic are legatura directa cu psihologia fiindca oamenii pot studia cazul

 

si oricum ai fi putut sa dai un avertisment ori altceva. Asa una doua brusc ma trezesc ca mi se trage presul de subt picioare.

 

oricum topicul dinainte care mi l-ati inchis avea legatura cu psihologia. De ce l-ati inchis ?

 

Tu esti oare constient ca eu am ajuns la gratii fiindca si in realitate eram off-topic ? Si hai ca aicea pe forum e gluma , dar in realitate e groaznic . Macar aici in lumea virtuala puteti fi mai civilizati.

 

Civilizatia insemnind nu Lege si Ordine brutala ca aia e sistem totalitarist ci toleranta reciproca. Fiecare gresim dar unde-i iertarea ? Si de ce atita brutalitate ? Fiindca unii se simt sefi si vor sa faca Ordine !

 

Si eu ce trebuie sa fac ca sa ma lupt cu autoritatile astea ? Tre sa ma apuc de acuma sa descihid asa incontinuu topicuri noi ?

 

N-ai decit sa ma dai afara de pe forum ! Si probabil ca chiar asta veti si face ! Asa cum m-ati dat afara din toata societatea asa faceti si aici. Fiindca eu sfidez autoritatile oficiale oriunde si oricind ! Asa sint si asta voi face cit voi trai pe lumea asta , pina ce ma veti omori cu adevarat !

 

De aia l-ati omorit si pe Hristos fiindca a sfidat autoritatile , si nu a respectat regulamentele oficiale.

 

Ce a facut el asta fac si eu ! Omoriti-ma si gata !

Editat de oliver

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am inchis primul topic atunci cand nu mai avea legatura cu psihologia.

Iti mut topicurile acolo unde le este locul.

Utilizatorii forumului invata repede, au inteles deja ce era de inteles din lectiile tale. Nu mai insista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai bine ii atentionai pe cei in culpa decat sa globalizezi o vina relativa

spiritul de impunere fortata da nastere la revolta!

e doar un sfat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Era un topic interesant, incepuse un dialog si poate ar fi trebuit lasat sa fie continuat. Sunt doar atatea discutii care deviaza de la topic la alte sectiuni, ce ati avut tocmai cu discutia aceasta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am inchis primul topic atunci cand nu mai avea legatura cu psihologia.

Iti mut topicurile acolo unde le este locul.

Utilizatorii forumului invata repede, au inteles deja ce era de inteles din lectiile tale. Nu mai insista.

.......................

mai putin topicurile care au legatura cu tehnica, anunturi, promovari, toate topicurile au legatura cu psihologia...

tot ce se posteaza prin acest forum are la baza psihologia omului la un moment dat.

sunt oameni intre oameni, oameni si oameni.

mai bine ati deschide o subcategorie in care fiecare sa-si verse nervii ( bineinteles--mai controlata)

decat sa stergeti topicuri.

.........................

Utilizatorii forumului invata repede,

suna cam dictatorial, nu crezi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.......................

 

mai bine ati deschide o subcategorie in care fiecare sa-si verse nervii ( bineinteles--mai controlata)

decat sa stergeti topicuri.

.........................

 

Asta am si facut. De acum Oliver va avea sectiunea lui, propriul lui subforum, unde va avea si drept de moderare.

Sper sa se simta bine printre noi si mai sper sa accepte noua sectiune. Lumea lui Oliver :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta am si facut. De acum Oliver va avea sectiunea lui, propriul lui subforum, unde va avea si drept de moderare.

Sper sa se simta bine printre noi si mai sper sa accepte noua sectiune. Lumea lui Oliver :crazy:

multumesc mult

cred ca asta si voiam , o lume a mea unde oricine este sa fie liber sa zica orice fara absolut nici o restrictie

E minunat !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multumesc mult

cred ca asta si voiam , o lume a mea unde oricine este sa fie liber sa zica orice fara absolut nici o restrictie

E minunat !

Tocmai ce ti-ai asumat statutul de sandilau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.......................

mai putin topicurile care au legatura cu tehnica, anunturi, promovari, toate topicurile au legatura cu psihologia...

tot ce se posteaza prin acest forum are la baza psihologia omului la un moment dat.

 

La psihologie se presupune ca lumea tinde spre normalitate psihica, spre asi clarifica problemele. Oliver cu topicurile lui voia sa convinga lumea ca e normal sa fi ilogic, confuz, sa ai deliruri mistice, sa auzi voci, etc.

 

Oliver face propaganda la nebunie. E bine sa fi nebun. Ati vazut-o azi pe sarmana Britney? Cica are psihoza maniaco-depresiva. Eu fan al lui Freud zic ca are pasarica complet nedezvoltata. De aici i se trage totul.

Editat de Silencer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta am si facut. De acum Oliver va avea sectiunea lui, propriul lui subforum, unde va avea si drept de moderare.

Sper sa se simta bine printre noi si mai sper sa accepte noua sectiune. Lumea lui Oliver :lol2:

 

Vreau si eu sa am lumea mea pe roportal ?

Imi faci si mie o noua sectiune ? :crazy:

 

Pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzz

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×