Sari la conținut
Forum Roportal
sodu

eu si prietena mea suntem despartiti.....DAR.......

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu si prietena mea suntem despartiti.....DAR.......ne mai vedem ...mai vorbim.....si mai facem si multe altele inclusiv sex.......dar mai este un DAR.....ea are prieten si inca nu am reusit sa o fac sa renunte la el....faza naspa e ca ei doi au mai fost impreuna........si mai naspa e ca nu pot sa renunt la ea pt k mi-a sucit mintile........imi zice ca ma iubeste dar tot se mai vede cu ala:((((((....sincer cateodata incep sa imi pierd cumpatul si ma port urat cu ea(adik prin ironii si greturi cum le zice ea.....am incercat metoda de a nu o mai cauta si de a nu ii mai raspunde la telefonane.....dar nu am rezistat mult:(.......ea imi zice k ma ubeste dar se vede si cu ala:(((((((9.....ce sfaturi imi dati????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu si prietena mea suntem despartiti.....DAR.......ne mai vedem ...mai vorbim.....si mai facem si multe altele inclusiv sex.......dar mai este un DAR.....ea are prieten si inca nu am reusit sa o fac sa renunte la el....faza naspa e ca ei doi au mai fost impreuna........si mai naspa e ca nu pot sa renunt la ea pt k mi-a sucit mintile........imi zice ca ma iubeste dar tot se mai vede cu ala:((((((....sincer cateodata incep sa imi pierd cumpatul si ma port urat cu ea(adik prin ironii si greturi cum le zice ea.....am incercat metoda de a nu o mai cauta si de a nu ii mai raspunde la telefonane.....dar nu am rezistat mult:(.......ea imi zice k ma ubeste dar se vede si cu ala:(((((((9.....ce sfaturi imi dati????

.............................

Un melc se plimba agale prin sufragerie.La un moment dat, vede ceva alb pe perete care avea doua gauri negre..

melcul, curios din fire, scoate antenutele si le baga in cele doua gauri...

.............................

Cand am ajuns acasa a trebuit sa schimb siguranta de la tabloul electric si sa fac curatenie in sufragerie.

.............................

concluzie:...nu fi melc..vei ramane fara liţă.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.............................

Un melc se plimba agale prin sufragerie.La un moment dat, vede ceva alb pe perete care avea doua gauri negre..

melcul, curios din fire, scoate antenutele si le baga in cele doua gauri...

.............................

Cand am ajuns acasa a trebuit sa schimb siguranta de la tabloul electric si sa fac curatenie in sufragerie.

.............................

concluzie:...nu fi melc..vei ramane fara liţă.

....mda dar totusi sunt.......:(ms nu pot sa nu fiu asta e firea mea.....am incercat sa nu fiu, dar nu a durat mult:|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu si prietena mea suntem despartiti.....DAR.......ne mai vedem ...mai vorbim.....si mai facem si multe altele inclusiv sex.......dar mai este un DAR.....ea are prieten si inca nu am reusit sa o fac sa renunte la el....faza naspa e ca ei doi au mai fost impreuna........si mai naspa e ca nu pot sa renunt la ea pt k mi-a sucit mintile........imi zice ca ma iubeste dar tot se mai vede cu ala:((((((....sincer cateodata incep sa imi pierd cumpatul si ma port urat cu ea(adik prin ironii si greturi cum le zice ea.....am incercat metoda de a nu o mai cauta si de a nu ii mai raspunde la telefonane.....dar nu am rezistat mult:(.......ea imi zice k ma ubeste dar se vede si cu ala:(((((((9.....ce sfaturi imi dati????

Daca accepti sa fii pe locul 2, din start n-avem ce discuta. Sfatul meu e sa fii barbat ! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum sa stai cu o fata care se mai culca cu altul ? Chiar asa de rau ai ajuns ? :doh:

nu ....faza e ca nu se culca cu el......inca:).....si nici nu vreau sa se intample acest lucru.....daca se intampla clar nu mai e de discutat nimica pt ca asa ceva chiar nu pot accepta.........o sa fie ultima picatura;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu si prietena mea suntem despartiti.....DAR.......ne mai vedem ...mai vorbim.....si mai facem si multe altele inclusiv sex.......dar mai este un DAR.....ea are prieten si inca nu am reusit sa o fac sa renunte la el....faza naspa e ca ei doi au mai fost impreuna........si mai naspa e ca nu pot sa renunt la ea pt k mi-a sucit mintile........imi zice ca ma iubeste dar tot se mai vede cu ala:((((((....sincer cateodata incep sa imi pierd cumpatul si ma port urat cu ea(adik prin ironii si greturi cum le zice ea.....am incercat metoda de a nu o mai cauta si de a nu ii mai raspunde la telefonane.....dar nu am rezistat mult:(.......ea imi zice k ma ubeste dar se vede si cu ala:(((((((9.....ce sfaturi imi dati????

sa fi barbat !

 

nu ....faza e ca nu se culca cu el......inca:).

 

si tu ai crezut'o, nu ?! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da...am crezut-o si e adevarat......in fine sa presupunem ca e cum zic eu

 

Lol! Hai sa presupunem ca nu e cum zici tu!

 

Mama! Tu iti dai seama ca tipa ii spune probabil acelasi lucru si celuilalt? Adica din cind in cind se mai vede cu tine da' nu mai faceti sex? Cred ca fetitei ii e cam greu sa se hotarasca si sa aleaga intr voi doi! Iar tu si cu respectivu' sinteti timpiti amindoi ca o credeti pe parsiva aia mica!

Iti ofer eu un mod elegant de rezolvare! Scoate-l pe celalalt la o bere si stati de vorba, faceti schimb de adevaruri si vedeti cum sta exact situatia! Daca e ce banuiesc eu, adica va abureste pe amindoi,dati-i amindoi un shut in kur in acelasi timp! Asta o sa o usture si o sa o invete minte sa mai alerge dupa doi iepuri in acelasi timp!

 

Bafta!

Editat de florianb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ....faza e ca nu se culca cu el......inca:).....si nici nu vreau sa se intample acest lucru.....daca se intampla clar nu mai e de discutat nimica pt ca asa ceva chiar nu pot accepta.........o sa fie ultima picatura;)

....................

asta crezi tu?.....

esti naiv....

mai citeste povestea despre melc..poate iti revii

no offense

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×