Sari la conținut
Forum Roportal
Jet Black

Vreau o prietena(nu am avut niciodata)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu conduc masina pt. ca nu-mi place si oricine e din bucuresti sau a fost vreaodata stie cum se circula pe aici.

:roll: .. ce scuza buna .. deci nu ai masina ... nu ai bani ... si cam multe pretentii. hmmm ... frumos esti ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai faceti misto de el, ma. Poate iese ceva pana la urma.

Sunt sigura ca cine ii trimite PM nu scrie pe topic :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa,am inteles acum.

Dar merge cu tot cu copii? :roll:

 

 

Fara copii.

 

Of cat misto faceti de amarul meu.Chiar ca sunt rele fetele. Vreau o fata de treaba nu ca acestea care fac misto.

 

:doh: .. ce scuza buna .. deci nu ai masina ... nu ai bani ... si cam multe pretentii. hmmm ... frumos esti ?

 

Asta depinde de fiecare prin ce considera frumos.Un lucru il pot spune sigur: urat nu sunt.

 

Chiar daca as fi bogat nu as vrea ca o fata sa ma placa pt. banii mei.

Vreau o prietenie sincera(ce aiurea suna).

Editat de Jet Black

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fara copii.

 

Of cat misto faceti de amarul meu.Chiar ca sunt rele fetele. Vreau o fata de treaba nu ca acestea care fac misto.

 

 

Ho! Scorpiilor, lasati baiatul in pace! Nu-mai luati la misto! Ce-aveti cu el? Sau dac-aveti ceva cu el, atunci rezolvati-l! :doh:

Intra si tu pe un alt gen de forum (genul relatii.ro) si fa o incercare. sau intra pe forumul asta la matrimoniale(nu stiu de ce dar tare cred ca o sa intilnesti acolo citeva din afurisitele astea care au sarit cu gura pe tine!) :roll:

Editat de florianb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta depinde de fiecare prin ce considera frumos.Un lucru il pot spune sigur: urat nu sunt.

 

Chiar daca as fi bogat nu as vrea ca o fata sa ma placa pt. banii mei.

Vreau o prietenie sincera(ce aiurea suna).

 

Sa zicem ca imi permit sa iesim in oras pt. cine chiar intereseaza aspectul asta.

Pai la pretentiile tale vin si eu cu pretentiile mele .... bafta :roll:) cred ca o sa ai nevoie.

Dar un sfat sincer ... cand o sa te loveasca dragostea nu mai conteaza ca fumeaza sau asculta manele .. o sa o placi pentru ca e pur si simplu ea ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ho! Scorpiilor, lasati baiatul in pace! Nu-mai luati la misto! Ce-aveti cu el? Sau dac-aveti ceva cu el, atunci rezolvati-l! :cheer:

Intra si tu pe un alt gen de forum (genul relatii.ro) si fa o incercare. sau intra pe forumul asta la matrimoniale(nu stiu de ce dar tare cred ca o sa intilnesti acolo citeva din afurisitele astea care au sarit cu gura pe tine!) :roll:

n-auzisi ca a fost si pe site-uri din alea si n-a mers???

aici e altceva... :P

 

Eu m-am prins de mult de asta mironositelor! :o:

am impresia ca vrei sa te rezolvam si pe tine de te tot fatai pe aici :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×