Sari la conținut
Forum Roportal
Jet Black

Vreau o prietena(nu am avut niciodata)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In primul rand vreau sa spun ca acest topic nu este la misto si as ruga moderatorii sa nu-l inchida.

 

Stiu ca aici nu sunt matrimoniale.Am incercat si pe astfel de situri,dar din pacate nu am avut deloc succes nici acolo.

 

De ce nu am avut niciodata prietena? Pai sunt multe de spus.Se pare ca ultima explicatie ar fi ca nu am incredere deloc in mine.

Alta explicatie ar fi cica as fi pretentios.

 

Cum sunt eu

 

Sunt un tip depresiv in particular si vesel/glumet in public cateodata.Nu zambesc,eventual rad,dar nu pra zambesc decat f rar.

Pot sa discut despre orice si in rest nu stiu ce sa mai zic.Imi este greu sa scriu in momentul asta.

 

Ce fel de fata mi-ar placea

 

In primul rand sa-i placa muzica de calitate.Exclus sa asculte manele sau house(hai poate mai merge,dar sa nu asculte doar house).I-am cam disperat si pe amicii mei cu treaba asta.Sa fie intelegatoare,sa nu fumeze(nici eu nu fumez),sa nu fie religioasa.Fizic sa-mi placa mie.Varsta:imi plac fetele de varsta mea,as spune ca un minim ar fi 20 de ani,iar un maxim nu stiu.Oricum nu cred ca s-ar uita la mine nici macar fete de 25 de ani.Ceea ce unora li s-ar parea uratica mi-e poate mi-ar placea.Astea sunt oricum considerente teoretice,practic nu se stie niciodata.Exceptie facand binenteles partea cu manelele.

 

 

Cam asta ar fi o prima parte.Ar mai fi multe de spus.Cautati si celelalte mesaje ale mele de pe forum pt. a afla mai multe despre mine.Astept sugestii,intrebari,reclamatii si binenteles PM din partea fetelor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru inceput alege si o manelista ... sau vrei sa ramai virgin toata viata :roll: ?

 

Asculti manele? :doh:

 

Asta imi aduce aminte.

 

Vreau sa fie neaparat din Bucuresti sau macar studenta aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda... Corespund descrierii, dar sunt prea batrana pentru tine. Fac 25 de ani in martie. :roll:

Succes. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asculti manele? :doh:

 

Asta imi aduce aminte.

 

Vreau sa fie neaparat din Bucuresti sau macar studenta aici.

da tu bani ai ?

ce masina conduci ?

arata-mi contul din banca .. demonstreaza ca meriti efortul.

Nici manele, nici tigari ... pai cauta la manastire :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti ok.

Pot sa-ti dau un PM?...am uitat,fumez...deci am picat. :doh:

 

Am zis ca toate alea sunt considerente teoretice.

 

 

Mda... Corespund descrierii, dar sunt prea batrana pentru tine. Fac 25 de ani in martie. :roll:

Succes. :P

 

Pt. ca am zis eu sau pt. ca asa crezi tu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da tu bani ai ?

ce masina conduci ?

arata-mi contul din banca .. demonstreaza ca meriti efortul.

Nici manele, nici tigari ... pai cauta la manastire :roll:

 

Gluma,gluma,dar pt. atatea fete/femei acestea sunt chestii adevarate.

 

Nu conduc masina pt. ca nu-mi place si oricine e din bucuresti sau a fost vreaodata stie cum se circula pe aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×