Sari la conținut
Forum Roportal
Florin18cl

Discutia intr-un cuplu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,am vaz tot felul de teme de genu:''km sa cuceresti o fata''... asta e cam usor dar ce ne facem cu acele momente de liniste,knd nu ai ce sa vorbesti cu partenera,cand ti-ai epuizat toate glumele...calitatile, vorbele cele mai bune ale tale? oare locurile te pot influenta?oare persoana? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ascultati linistea! Face de 100 de ori mai mult decat "toate glumele...calitatile, vorbele cele mai bune ale tale"!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D :) :P

 

Iti iei jucariile si pleci. Next! ;)

are dreptate tanti Nightwish.... daca nu-ti place linistea dintre voi.... ia-ti jucarelile si pleaca...

 

Eu in locul tau as sta si as fredona ceva in timp ce m-as juca cu parul ei... sau cu sani ei... sau cu ce se mai nimereste prin preajma... nu-s pretentios.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... dar ce ne facem cu acele momente de liniste,knd nu ai ce sa vorbesti cu partenera,cand ti-ai epuizat toate glumele...calitatile, vorbele cele mai bune ale tale?

De ce trebuie sa vorbesti mereu?O tii in brate si atat...Voi barbatii credeti ca femeile vor doar vorbarie toata ziua? :D Tii fata de mana si ii asculti inima batand,o admiri...si daca e ceva de spus,va spune ea...de acolo,mai vedeti.... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ascultati linistea! Face de 100 de ori mai mult decat "toate glumele...calitatile, vorbele cele mai bune ale tale"!

 

Ai fost prea subtil, nu cred ca o sa inteleaga careva :D.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
esti din calarasi?

da

 

are dreptate tanti Nightwish.... daca nu-ti place linistea dintre voi.... ia-ti jucarelile si pleaca...

 

Eu in locul tau as sta si as fredona ceva in timp ce m-as juca cu parul ei... sau cu sani ei... sau cu ce se mai nimereste prin preajma... nu-s pretentios.

tu asa ai proceda la primele intalniri,daca nu prea o cunosti bn ii pui mana pe sani ? :D

Editat de Florin18cl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce trebuie sa vorbesti mereu?O tii in brate si atat...Voi barbatii credeti ca femeile vor doar vorbarie toata ziua? :D Tii fata de mana si ii asculti inima batand,o admiri...si daca e ceva de spus,va spune ea...de acolo,mai vedeti.... :)

 

nu e chiar asa,daca nu zici nimic va crede ca nu stii sa comunici sau ca nu ai idei dar respectiva nu isi da seama ca tu esti entuziasmat si nu prea ai chef de vorba sau tu ai vrea sa vorbesti cu ea cum vb cu prietenii,deschis :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×