Sari la conținut
Forum Roportal
Raul N

Rezervari online, siteuri de turism - experiente, intrebari, raspunsuri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:cheer:

Rezervari directe la proprietarii structurilor turistice .

Oferte de la hoteluri,pensiuni,B&B,pousade ,vile,apartamente din toata lumea-Brazilia, Romania , Thailanda , Grecia ,Italia, Rep Dominicana, Cuba etc.

Pentru proprietari postarea anunturilor este GRATUITA pe portalul International Tourism ,

www.international-tourism.info,

 

, portal elaborat pentru toate tipurile de structuri turistice ,si care este foarte usor de gestionat .

Va puteti inscrie singuri ,puteti pune 18 foto , textele cele mai avantajoase pt structura dv. ,pretul , si mai ales , puteti sa modificati toate aceste rubrici dupa bunul plac.

Daca doriti sa ne vizitati si sa va inscrietidati click la www.international-tourism.info

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un nou site a aparut !!!! www.travelers-way.com Un site, ghid turistic international in limba romana si cu toate informatiile de care aveti nevoie vacanta voastra.L-am descoperit ieri si cred ca o sa va placa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

TotalTour.ro este cel mai complet director de unitati de cazare din Romania, cu peste 2600 de locatii inregistrate pana in prezent.

 

Comparati preturi, selectati locatiile care va intereseaza introducandu-le in "cos", apoi salvati cosul si trimiteti-l prietenilor cu care plecati la drum.

 

Vacanta placuta! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru rezervari la un hotel in Europe eu va sfatuiesc sa va faceti rezervare prin: http://www.booking.com/country/nl.html?aid=317629

 

eu am facut de 2 ori la ei si am fost foarte multumit.

 

deci .. nu trebuie sa trimit bani in avans.Platesi totul la Hotel...ei doar o sa-ti cer cardul pentru garantie.

dupa ce ti se termina cazarea , ei te suna sa te intrebe cum a fost si sa dai un feedback hotelului respectiv.

sunt foarte prompti. raspund imediat la e-mailuri.

 

daca mai vrei detalii dati-mi un PM

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Recent s-a lansat cel mai complex si mai complet website de rezervari hoteliere pentru zona Bucurestiului: www.bucharesthotels.ro.

 

Website-ul www.bucharesthotels.ro prezinta detaliat toate unitatile de cazare din Bucuresti si din imprejurimile orasului, permitand oricarei personae care are nevoie de cazare sa gaseasca varianta optima pentru dorintele si bugetul propus.

In prezent, pe www.bucharesthotels.ro sunt prezentate 175 de unitati de cazare, care constau din: hoteluri, apartamente in regim hotelier, pensiuni, vile, hosteluri. Astfel, sunt prezentate toate hotelurile din Bucuresti incepand de la o stea si mergand pana la cinci stele, precum si toate variantele de cazare ieftina, cum ar fi apartamentele in regim hotelier, pensiunile, vilele sau hostelurile.Tarifele de pe website-ul www.bucharesthotels.ro sunt mai mici decat la receptia hotelului, oferind astfel turistilor o varianta mult mai ieftina de cazare in Bucuresti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Recent s-a lansat cel mai complex si mai complet website de rezervari hoteliere pentru zona Bucurestiului: www.bucharesthotels.ro.

 

Website-ul www.bucharesthotels.ro prezinta detaliat toate unitatile de cazare din Bucuresti si din imprejurimile orasului, permitand oricarei personae care are nevoie de cazare sa gaseasca varianta optima pentru dorintele si bugetul propus.

In prezent, pe www.bucharesthotels.ro sunt prezentate 175 de unitati de cazare, care constau din: hoteluri, apartamente in regim hotelier, pensiuni, vile, hosteluri. Astfel, sunt prezentate toate hotelurile din Bucuresti incepand de la o stea si mergand pana la cinci stele, precum si toate variantele de cazare ieftina, cum ar fi apartamentele in regim hotelier, pensiunile, vilele sau hostelurile.Tarifele de pe website-ul www.bucharesthotels.ro sunt mai mici decat la receptia hotelului, oferind astfel turistilor o varianta mult mai ieftina de cazare in Bucuresti.

 

Pentru cazare in Bucuresti , eu am deschoperit recent site-ul www.hotel-bucuresti.com unde este o variatie destul de mare de hoteluri. Tarifele sunt pentru toata lumea, si fata de receptia hotelurile sunt mult mai mici.

Eu personal am facut rezervare online pe www.hotel-bucuresti.com si sunt foarte multumita de serviciile echipei. Se vede ca sunt profi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum beneficiezi de un serviciu de rezervare modern, rapid si sigur, special creat pentru tine!

Avand o baza de date de peste 10.000 de hoteluri operabile prin sistemul de rezervari on-line, departamentul turism extern al agentiei va organizeaza sejururi si circuite in toata lumea, asigurandu-va toate documentele de calatorie necesare.

Sarbatoriti revelionul, craciunul sau pastele intr-o locatie de neuitat la tarife perfect concepute pentru satisfacerea celor mai pretentiosi clienti.

 

Daca detineti o agentie de turism si doriti sa deveniti parteneri, beneficiand de oferte speciale si servicii de calitate, contactati-ne, va vom raspunde repede la orice intrebare, oferindu-va acces la interfata online, pentru o rapida vizualizare a ofertelor, preturilor si locurilor disponibile.

 

Target-ul nostru este acela de a depasi asteptarile clientilor , promovand in mod constant atitudinea pozitiva de tipul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×