Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Facebook i-a cerut lui Roger Waters – Pink Floyd o melodie celebră pentru a promova Instagram. El i-a spus lui Zuckerberg: F…k you!. – Evenimentul Zilei (evz.ro)

"Pentru mine este o misivă de la Mark Zuckerberg, nu? A sosit în această dimineață cu o ofertă ce conține de o sumă imensă de bani. Și răspunsul este: „Fuck you. No fucking way.”   Și menționez asta doar pentru că este perfid. Mișcarea vicleană a acestora este să preia absolut tot ce știi. Așadar, cei dintre noi care avem vreo putere, și eu am un pic în ceea ce privește controlul publicării melodiilor mele pe care le fac oricum, așa că nu voi fi o parte la acest rahat, Zuckerberg."

Si eu sint membru de Club  „Fuck you. No fucking way.” :lol2:

 

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Ceva de genul
 
 
Ești Andriy Khlyvnyuk. Ești internat în spital - ai fost rănit în lupta împotriva invaziei ruse. Deși ești artist, cântăreț, te-ai întors în Ucraina dintr-un turneu în Statele Unite ca să îți aperi țara. Cu câteva zile înainte de a fi lovit de o schijă de obuz, ai apucat să postezi pe Instagram câteva versuri dintr-un cântec patriotic. Acum aștepți docil schimbarea pansamentului și vizitele doctorilor. Sună telefonul:
- Salut Andriy! Ne-a plăcut mult cântecul tău, vrem să îl prelucrăm, ne dai voie?
- Ăăă, cred că da... Dar cine întreabă?
- Pink Floyd.
Bănuiesc că într-un moment de genul ăsta primești automat încă trei vieți, ca în jocurile pe calculator
sursa FB Ovidiu Alexandru Raetchi

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×