Sari la conținut
Forum Roportal
oktavianser

sunt homosexual?

Postări Recomandate

Fuck, toata viata mea am intors capul dupa fete :doh:

Upps.... :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de curand am observat ca imi place sa imi fac unghiile cu lac sau sa le dau cu alb la varfuri; fetelor!!!! va place asta la barbati sau sunt homosexual?

Nu esti homosexual, puiule, esti metrosexual. Metrosexualii sunt acei barbati care se ingrijesc ca o femeie [pentru ca le place]. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu esti homosexual, puiule, esti metrosexual. Metrosexualii sunt acei barbati care se ingrijesc ca o femeie [pentru ca le place]. :doh:

Aualeu, nu e normal ca baietii sa se ingrijeasca de o femeie?

Daca am unghiile curate si sunt ras tot timpul aia inseamna ca sunt homalau? Si tin sa precizez ca nu am avut nici o prietena si nu am sarutat niciodata nimic, nici femeie nici barbata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aualeu, nu e normal ca baietii sa se ingrijeasca de o femeie?

Daca am unghiile curate si sunt ras tot timpul aia inseamna ca sunt homalau? Si tin sa precizez ca nu am avut nici o prietena si nu am sarutat niciodata nimic, nici femeie nici barbata...

Da barbata asta ce-i? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de curand am observat ca imi place sa imi fac unghiile cu lac sau sa le dau cu alb la varfuri; fetelor!!!! va place asta la barbati sau sunt homosexual?

Poate arunci o privire cam cum aratau Vince Neil si Nikki Sixx prin anii '80... :roll: .Atata timp cat iti plac fetele nu cred ca esti homosexual :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu daca ma atrag barbatii .

dar stiu ca femeile ma dezamagesc din ce in ce mai tare:(

 

 

Intrebare: ai 34 de ani?

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×