Sari la conținut
Forum Roportal
oktavianser

sunt homosexual?

Postări Recomandate

de curand am observat ca imi place sa imi fac unghiile cu lac sau sa le dau cu alb la varfuri; fetelor!!!! va place asta la barbati sau sunt homosexual?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de curand am observat ca imi place sa imi fac unghiile cu lac sau sa le dau cu alb la varfuri; fetelor!!!! va place asta la barbati sau sunt homosexual?

sa-ti faci manichiura si sa-ti dai cu lac transparet ....nimic anormal.....dar sa-ti faci manichiura franch....nu este un semn tocmai bun...nici metrosexuallii nu fac asta.dezobisnuestete

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de curand am observat ca imi place sa imi fac unghiile cu lac sau sa le dau cu alb la varfuri; fetelor!!!! va place asta la barbati sau sunt homosexual?

nu cred ca mi-ar placea sa folosesc acelasi lac de unghii cu sotul meu :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de curand am observat ca imi place sa imi fac unghiile cu lac sau sa le dau cu alb la varfuri; fetelor!!!! va place asta la barbati sau sunt homosexual?

Pastreaza lacul incolor, uita de ala alb la varfuri. In rest, ca sa fii homosexual cred ca trebuie sa te atraga barbatii , nu vad ce legatura are cu un lac de unghii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te atarg barbatii - esti gay

Te atrag femeile - esti straight [chiar daca te atrag si produsele cosmetice folosite de acestea]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din moment ce te intereseaza parerea fetelor, nu cred ca esti gay. Mai degraba metrosexual, cum a zis cineva mai inainte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din moment ce te intereseaza parerea fetelor, nu cred ca esti gay. Mai degraba metrosexual, cum a zis cineva mai inainte.

Get a f*****g life! Taie unghiile, pileste-le un pic sa nu te agati de eu-stiu-ce, si gata. Mie unul, barabatii care folosesc lac de unghii mi se par ca ar avea probleme serioase cu psihicul, desi nu pot fi considerati gay (mai degraba asta ar fi un prim pas spre a deveni travestit sau a avea inclinatii fetisiste mai grave, cu obiectul fetisului fiind cosmetice/haine/bijuterii feminine).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...daca intorc capul dupa fete sunt homosexuala?!

 

...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×