Sari la conținut
Forum Roportal
Seva

Inhibitii in viata sexuala

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ok,fiecare are o inhibitie cand vine vorba de viata de cuplu/sexuala/sociala.aici te poti descarca,si poate gasim impreuna solutii.incep eu:am o mica inhibitie cand vine vorba de anotimpul vara,dat fiind faptul ca sunt slab(1.80 si 61 kg),ma cam fastacesc cand vine vorba de mersul la plaja,de purtat pantaloni scurti si tricouri.

 

poate va intrebati ce cauta topicul asta aici..ei bine majoritatea au parte de inhibitii pe plan sexual si in relatia de cuplu,`datz why

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda... nu-mi place vara sa port tricou alb ca mi se vad sfarcurile :scare:

Editat de estella
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda... nu-mi place vara sa port tricou alb ca mi se vad sfarcurile :scare:

sexy..:P

 

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma rusinez vara cand ma uit spre pantalonii lui Laurent,asta dupa ce s-a uitat la tricourile albe de mai sus. PERV!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ei nuh..tre sa existe ceva la care te fastacesti sa spui da...nu stiu..sex oral,bungee jumping,insecte,serpi,ceva:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ati auzit ce centrii inhibitori?

mergeti pe varianta asta si gasiti mai usor raspunsurile. :scare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu ma rusinez vara cand ma uit spre pantalonii lui Laurent,asta dupa ce s-a uitat la tricourile albe de mai sus. PERV!!!

:) :scare:

 

Aceste inhibitii sunt prezente mai ales in adolescenta si la femei. Se stie ca noi suntem mai pretentioase cu trupul nostru. Cu cat inaintezi in varsta devii mai sigur pe tine si incep sa dispara tot felul de inhibitii. La mine inca sunt prezente cele legate de trup :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-e frica sa-mi scarpin testiculele pe plaja si sunt femei de fata, cu toate ca atunci ma apuca scarpinatul, chiar daca nu am pe ele decat pielea, nu si parul. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creste parul de aia te scarpini ... daca n-ai stiut, la femei este la fel de neplacut :crazy: acest proces natural, altceva nimic, oh, da mai e ceva daca nu se spala destul se mai intimpla asemenea chestiuni, iar vara transpiratie, etc.

 

am o mica inhibitie, vara ma cam fastacesc cand vine vorba de mersul la plaja,de purtat pantaloni scurti si tricouri.

 

 

Porti ce vrei si in ce te simti comfortabil in oricare anotimp, nu este lege ca e vara si ai de purtat ceva ce tu nu vrei!!!

Tu faci legea pentru tine, nu moda sau altii chiar si la plaja!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×