Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

ma tot intreb de ceva vreme si nici nu am gasit vreo pagina de internet a Federatiei Romane de Hochei, presupun ca exista asa ceva...

as vrea sa mai merg la o partida de hochei, sau sa stiu cand incepe campionatul. sau cand sunt meciuri care se vor disputa in complexul Lia Manoliu.

 

ar fi interesant de stiut, mai ales acum in perioada de iarna, de vizionat o partida de hochei live :think:

 

apropo, va place hocheiul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma tot intreb de ceva vreme si nici nu am gasit vreo pagina de internet a Federatiei Romane de Hochei, presupun ca exista asa ceva...

as vrea sa mai merg la o partida de hochei, sau sa stiu cand incepe campionatul. sau cand sunt meciuri care se vor disputa in complexul Lia Manoliu.

 

ar fi interesant de stiut, mai ales acum in perioada de iarna, de vizionat o partida de hochei live :think:

 

apropo, va place hocheiul?

 

iubesc hockeyul,am practicat 5 ani de hockey,dar din motive de sanatate a trebuit sa renunt.sunt din Galati si acelasi lucru astept si eu..campionatul...si meciuri livee:D,pacat ca nu se investeste si exista putini fani in Romania..;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma ti si pe mine la curent daca afli ceva, ca yo nu am gasit de unde pot sa iau informatiile astea, cu privire la campionat, cand sunt meciuri de hochei...

 

patinajul este un sport foarte frumos, si a inceput sa fie practicat de multa lume, si care atrage multa lume in ultimii ani, si cum hocheiul poti spune ca face parte din arta patinajului, sigur ar prinde "printre" multi prichindei, adolescenti, si oameni maturi, dar pt asta ii trebuie multa promovare, dar si rezultate pe plan international.

 

 

:yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dap,daca aflu ceva,postez aici.asa e,ma uit la programul cu publicul al patinuarului in weekend si mereu este full,semn ca patinajul este cu adevarat distractiv si iubit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am aflat ceva:D.maine,26 ianuarie.Dunarea Galati-Sportul studentesc.la noi,la galati are loc meciul.am vazut un poster in oras.deci...se promoveaza,mistooo:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hehe :P

hai ca dau si yo o fuga din Buc. la voi in oras :scare:

yo zic sa nu mai astepti si sa fugi rpd dupa bilet si sa mergi sa-l vezi...

daca mai afli ceva si pe site-urile specializate de sport ma anunti si pe mine

 

bafta omule :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×