Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

tu vrei un prieten pe care sa il cantaresti cantitativ si calitativ? :D

 

eu zic sa incerci cel mai bine la aprozar..sau incepe cu un animal de companie..poate poate te invata ce inseamna 'afectiune' neconditionata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu vrei un prieten pe care sa il cantaresti cantitativ si calitativ? :D

 

eu zic sa incerci cel mai bine la aprozar..sau incepe cu un animal de companie..poate poate te invata ce inseamna 'afectiune' neconditionata.

:D reciteste TOTUL!!!!...am spus din prima clipa CALITATE SI NU CANTITATE...

BTW..voi cititi inainte sa va aruncati cu parerile? Rog cei ce scriu aici ca nu au altceva mai bun de facut sa se retraga. Discutia se vrea serioasa, iar opinii de genu '' incearca la aprozar'' nu-si au rostul. Nu apreciez mistocareala pe topicul meu.

Editat de Ampera

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din moment ce ai pomenit de calitate..

Ma rog, cred ca am inteles eu gresit si de fapt te refereai la sinceritate. Cer scuze.

 

Chestia e ca am cunoscut multi oameni pt care calitatea insemna total altceva.DAR, e a mea problema.

 

Si ca sa fiu ontopic, ai putea sa te intorci cu gandul 'la cei de demult' pe care i-ai uitat..ce ar fi sa le dai un telefon si sa vezi care pe unde mai e..caci sper ca macar in trecut ai avut prieteni de calitate - de care dintr-un motiv sau altul te-ai indepartat, ca asa e viata..

 

Poate ,poate..unul dintre ei e mai aproape de tine decat crezi si cine stie..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai exista prieteni? Unde ii gasim? Cum ii pastram?

 

Eu nu-i consider prieteni decat pe cei din familia mea. Sunt oamenii pe care-i iubesc, pe care ma pot baza si merita toata prietenia si dragostea mea. Restul... amici, colegi, ...., straini.

 

De cate ori am experiente ciudate cu oamenii imi dau seama ca numai familia mea ma va accepta neconditionat.

 

Va iubesc, dragii mei. Reprezentati totul pentru mine. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu-i consider prieteni decat pe cei din familia mea. Sunt oamenii pe care-i iubesc, pe care ma pot baza si merita toata prietenia si dragostea mea. Restul... amici, colegi, ...., straini.

 

De cate ori am experiente ciudate cu oamenii imi dau seama ca numai familia mea ma va accepta neconditionat.

 

Va iubesc, dragii mei. Reprezentati totul pentru mine. :D

 

 

ce coincidenta, si eu ii consider prieteni pe cei din familia ta :blink:

cine sunt, sa le dau si lor puncte :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×