Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Ce-ati zice de un Flash-Mob?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce parere aveti despre acest fenomen? Ar merge sa incercam si noi, membrii roportal, asa ceva? Vreo idee mai interesanta de flash mob are cineva? Pt cei care inca n-au aflat despre ce vorbesc eu aici, click mai jos :doh:

 

http://thekonst.net/ro/propaganda/230

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..de ce crezi ca ar face cineva asta ? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da...buna idee.... :doh:

 

Ce zici de un flash mob in care toata lumea isi ridica fundul obosit de pe scaun si se deplaseaza la un om care nu are ce manca si ii daruieste un colt de paine...sau la o mama care isi plange copilul pierdut si o alina...poate chiar in Somalia...

 

O ia lumea razna,sau cum? :crazy:

 

ps.poate dezamagesc...dar chiar e o tampenie.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici eu n-as participa. Pentru cateva secunde, sa dau o caruta de bani pe drum... si pentru ce? sa-i vad pe oamenii aia cateva secunde? poate n-am inteles eu bine conceptul.. dar asta e pentru oameni care n-au ce face cu banii si cu timpul lor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da...buna idee.... :doh:

 

Ce zici de un flash mob in care toata lumea isi ridica fundul obosit de pe scaun si se deplaseaza la un om care nu are ce manca si ii daruieste un colt de paine...sau la o mama care isi plange copilul pierdut si o alina...poate chiar in Somalia...

 

O ia lumea razna,sau cum? :crazy:

 

ps.poate dezamagesc...dar chiar e o tampenie.....

Asta DA, ar fi o idee de flash mob. Mai buna decat sa se intalneasca 200 de oameni din toata tara in fata unui salon din centrul orasului doar ca sa scoata limba la angajatii si clientii de acolo. Asa cum s-a intamplat in London de ex. Ar fi si o lectie de maturitate data cosmopilitilor din Occident. Asta clar ca nu concep sa fie o tampenie.

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta DA, ar fi o idee de flash mob. Mai buna decat sa se intalneasca 200 de oameni din toata tara in fata unui salon din centrul orasului doar ca sa scoata limba la angajatii si clientii de acolo. Asa cum s-a intamplat in London de ex. Ar fi si o lectie de maturitate data cosmopilitilor din Occident. Asta clar ca nu concep sa fie o tampenie.

Ma bucur ca nu te-a suparat postarea mea...chiar gandesc serios ca lumea tre' sa se adune sa faca ceva bun,nu aiureli...e satula lumea de ele...

 

Deci,o idee?...Vine ziua indragostitilor acus...o intalnire intre cei singuri? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..de ce crezi ca ar face cineva asta ? :doh:

Pai ia uite aici:

 

http://www.trilulilu.ro/cosminutzus/502d22d417c955

 

Deci chiar la mine in Constanta. Nu stiu exact cum s-a dorit sa fie actiunea, dar dupa parerea mea a iesit o varza acolo. Cu toate astea, e bine ca macar incepe sa fie resimtit acest curent si la noi in Ro. Acum ramane de vazut la ce se vor gandi si cum il vor adapta romanii nostri. :crazy:

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce e bine ca incepe sa se simta si la noi curentul? E ceva benefic? Foloseste cuiva? La ce?

...spiritul de turma ne va urmari mereu.... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce e bine ca incepe sa se simta si la noi curentul? E ceva benefic? Foloseste cuiva? La ce?

Deja cineva inaintea ta a dat o idee buna la care putini s-au gandit :doh: Am spus-o si o repet: unele actiuni sunt penibile, dar depinde acum la ce se gandeste reteaua.

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×