Sari la conținut
Forum Roportal
Sonoroziri cu DJ

Cum iti alegi dj-ul pentru nunta ta

Postări Recomandate

Mai important cred ca este sa sti mai intai ce vrei tu de la nunta ta si sa ii impartasesti cat mai mult din dorintele tale si chiar sa-i ceri schite de program DJ-ului. Mai recomand sondaj in randul invitatior (la confirmare sa indice si o piesa sau un gen muzical preferat). Coordonarea are un aspect f important; adica momentele cheie si orele cat mai exacte ale acestora, la fel comunicate DJ-ului.

Recomand chiar program tiparit pentru invitati (dupa cateva pahare e buna o orientare ”din exterior”)

De ce toate astea?

Practic voi oferiti invitatilor o petrecere si pentru asta angajati diverse echipe care tb sa conlucreze si sa se coordoneze cat mai bine posibil iar voi sa aveti un control cat mai mare.

In concluzie explicandu-i cat mai clar ce vrei si asteptand solutiile lui (asta inainte de eveniment).

Cam asa am abordat noi nunta noastra si am avut dj Antonio si Elena Sima solista de muzica populara si totul a fost perfect.

 

Mult succes!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am ales sa scriu in acest topic, pentru a o recomanda pe solista Irina Conti, cea care a cantat si ne-a incantat toata seara! De la jazz, la muzica usoara si pana hore si sarbe, fata asta ne-a tinut pe ringul de dans toata noaptea! Initial am vrut doar dj dar la discutiile cu dj Ciprian Alexandru am vazut colaborarea lui cu Irina si ne-a placut foarte mult ideea. Dj Ciprian Alexandru la randul lui a fost super ok, a intretinut atmosfera ca mc, a facut concurs de dans... totul a fost perfect din punct de vedere muzical! Asa ca fetelor, cele care sunteti in cautare de muzica pentru nunta, va recomand cu drag Irina Conti si Dj Ciprian Alexandru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×