Sari la conținut
Forum Roportal
marianamateas

ecran spart telefon samsung D900i

Postări Recomandate

fiica mea lucreaza in Emirate...va scriu eu ca ea nu are inca internet; deci si-a scapat telefonul pe gresie si s-a spart ecranul, cum spuneam samsung D900i...in Emirate ii cere pentru al repara cam echivalentul a 200 ron...ce ziceti, nu e cam mult? ar vrea neaparat sa-l repare; s-ar putea repara oare mai ieftin in alta parte? lucreaza stewardesa si are un zbor maine in Thailanda, n-ar fi mai ieftin acolo? sau are Londra la sfarsitul lunii; ce parere aveti? se merita sa-l repare? si daca da, oare unde ar fi mai ieftin?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fiica mea lucreaza in Emirate...va scriu eu ca ea nu are inca internet; deci si-a scapat telefonul pe gresie si s-a spart ecranul, cum spuneam samsung D900i...in Emirate ii cere pentru al repara cam echivalentul a 200 ron...ce ziceti, nu e cam mult? ar vrea neaparat sa-l repare; s-ar putea repara oare mai ieftin in alta parte? lucreaza stewardesa si are un zbor maine in Thailanda, n-ar fi mai ieftin acolo? sau are Londra la sfarsitul lunii; ce parere aveti? se merita sa-l repare? si daca da, oare unde ar fi mai ieftin?

Avand in vedere ca pentru un Sony Ericsson k700i un display nou cu manopera costa 150-180 ron,eu zic ca e bun pretul

Editat de adytzzz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multumesc de raspuns...ma gandeam ca daca electronicele, tel. mobile sunt mai ieftine in partea aia in Asia, ar trebui sa coste mai putin si un display; oricum mi-a zis ca incearca in Thailanda si Indonezia, daca costa tot cam atata si acolo il face in Emirate cu 200 ron.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×