Sari la conținut
Forum Roportal
puiu.t

30 Ianuarie 2008

Postări Recomandate

propun KFC de la Unirea, e destul de mare si cred ca e ok ca preturi ptr toata lumea :)

 

 

KFC de la Unirea are trepte la intrare.Si nu poti obliga pe toti sa manance de la KFC.Eu personal numai mananc de la fast-food de un an si jumatate.

 

 

Un exemplu? Ca ratele alea de pe site, imi stau sincer in gat.

 

Nu am reusit sa intru pe site-ul lor.Despre ce rate este vorba?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Promoveaza niste meniuri cu carne de rata, dar nu mai gasesti si altceva... Cica "nu-si prezinta marfa" pentru ca vor sa te convinga sa le faci o vizita.. da' eu daca nu vad cum e, ce ofera... nu ma tenteaza.

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din cate am auzit la fogg ala se mananca bine, dar preturile nu ar fi chiar accesibile. nu stiu in comparatie cu austria cum sunt.

la KFC se gasesc si salate, nu numai mancare fast food. dar nu stiu daca au rampa de acces.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica si tu te bagi la sex dupa ? ;)

 

avand in vedere ca sunt o postatoare infocata pe topicul " sex cu forumisti"... trage si tu concluzia ( si nu numai) :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie imi place acolo.

Vot : pentru !

pentru si eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok,City Grill sa fie.Dar care dintre ele?Cum se ajunge?La ce ora?Mai multe detalii din partea celui/celei care l-a propus..

 

Contati pe mine :scare:

Pai nici nu ma gandesc sa nu vii...

 

din cate am auzit la fogg ala se mananca bine, dar preturile nu ar fi chiar accesibile. nu stiu in comparatie cu austria cum sunt.

la KFC se gasesc si salate, nu numai mancare fast food. dar nu stiu daca au rampa de acces.

 

In Austria mananci si bei pe saturate cu 20 de euro in general.La Phileas Fogg duce la cativa zeci de lei noi o masa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ok,City Grill sa fie.Dar care dintre ele?Cum se ajunge?La ce ora?Mai multe detalii din partea celui/celei care l-a propus..

 

 

Pai nici nu ma gandesc sa nu vii...

 

 

 

In Austria mananci si bei pe saturate cu 20 de euro in general.La Phileas Fogg duce la cativa zeci de lei noi o masa.

 

e pe lipscani ultima intrunire a fost acolo e dragut si nu e scump zic io

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×