Sari la conținut
Forum Roportal
puiu.t

30 Ianuarie 2008

Postări Recomandate

Iote ma... si numai ce facui aprovizionarea din Eire.... :)

 

glumeste in general am compleuri dama incaltaminte si genti lenjeria e ceva sa nu zicem ca nu avem

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am invatat preturile de la Phileas Fogg,insa mie personal imi par ok.Stiu ca e imposibil sa multumesti pe toata lumea cu o locatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am invatat preturile de la Phileas Fogg,insa mie personal imi par ok.Stiu ca e imposibil sa multumesti pe toata lumea cu o locatie.

 

ca sa impacam si capra si varza ce zici sa ne intalnim la ultimul etaj unde fiecare poate sa isi ia ce vrea de mancare si baut ca sa nu planga nimeni ca au fost obligati?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La ultimul etaj ok,insa unde mai exact la ultimul etaj?Printre toti "smecherii"care dau tarcoale la fast food-uri mai rau ca vulturul la prada?Crezi ca or sa ne recunoasca cei noi?Stiu din proprie experienta cand a fost intalnirea cu Saharian anul trecut cat am cautat gasca Roportal,pana cand m-am dat batuta,dar,noroc cu cateii lui Puiu altfel as fi renuntat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La ultimul etaj ok,insa unde mai exact la ultimul etaj?Printre toti "smecherii"care dau tarcoale la fast food-uri mai rau ca vulturul la prada?Crezi ca or sa ne recunoasca cei noi?Stiu din proprie experienta cand a fost intalnirea cu Saharian anul trecut cat am cautat gasca Roportal,pana cand m-am dat batuta,dar,noroc cu cateii lui Puiu altfel as fi renuntat.

 

nush am zis si eu asa parca era un restaurant chinezesc pe acolo . eu nu am mai fost de 2 ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost zilele trecute la un film si am trecut si prin dreptul localurilor.Daca nu ma insel restaurantul chinezesc este si acum.Propune tu ceva,cumva o idee.

Apropo pentru Puiu si Laurentiu,la fast food-uri trebuie urcata o treapta destul de inalta ca sa ajungi la mese.

Astept pareri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost zilele trecute la un film si am trecut si prin dreptul localurilor.Daca nu ma insel restaurantul chinezesc este si acum.Propune tu ceva,cumva o idee.

Apropo pentru Puiu si Laurentiu,la fast food-uri trebuie urcata o treapta destul de inalta ca sa ajungi la mese.

Astept pareri.

 

 

 

nush ce sa zic am dat cu presupusul ramane sa va hotariti eu nu am probleme cu locatia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

propun KFC de la Unirea, e destul de mare si cred ca e ok ca preturi ptr toata lumea :)

Editat de ela 24

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am invatat preturile de la Phileas Fogg,insa mie personal imi par ok.Stiu ca e imposibil sa multumesti pe toata lumea cu o locatie.

Un exemplu? Ca ratele alea de pe site, imi stau sincer in gat.

 

nush am zis si eu asa parca era un restaurant chinezesc pe acolo . eu nu am mai fost de 2 ani

Eu de vreo 5. :) (stiu doar ca aveau un arcade misto in care ne-am intrecut la curse de masini.)

 

propun KFC de la Unirea, e destul de mare si cred ca e ok ca preturi ptr toata lumea :jester:

Din cate imi aduc aminte, ca sa poti intra in KFC trebuie sa urci niscaiva trepte....

 

 

 

Cat despre localul din Mall.. nici macar pe mail nu au vrut sa-mi trimita un meniu. Mda.. sa ma astepte sa le vizitez restaurantul mult si bine. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×