Sari la conținut
Forum Roportal
faxxx

Este mariajul intre diferite rase tabu in Romania?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

credeti ca mariajul interacial este un subiect tabu in romania?voi persoanl sunteti pro sau contra unui mariaj intre diferite rase(de exemplu roman cu rrom sau roman cu negru)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tabu,adica ceva despre care oamenii se feresc sa vorbeasca,cum ar fi sexul tabu la cei de varsta a treia.

2.da alte rase include si rromi din cate stiu eu

Deci esti pro sau contra,nu m ai lamurit;:D

1. Definiţia pentru "tabu" e corectă, dar nu şi exemplul. Cei de v

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

topic primit prin fax?

gay cu gay si animal cu om sa nu fie.....in rest....

...............

vezi ce subrase au rezultat din incrucisari intre rasele de baza...

banuiesc ca ti-ar placea sa ai o fetita frumusica cu fata europeana si ochi de asiatica...and more

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
credeti ca mariajul interacial este un subiect tabu in romania?voi persoanl sunteti pro sau contra unui mariaj intre diferite rase(de exemplu roman cu rrom sau roman cu negru)

 

Tu pari a fi cam ...

Holstein

 

:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu pari a fi cam ...

Holstein

 

:o:

nu inteleg ce vrei sa zici...oricum eu sunt 200 la suta pro mariaj interacial vream doar sa stiu ce cred altii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oricum eu sunt 200 la suta pro mariaj interacial vream doar sa stiu ce cred altii

Aha, acum am priceput : vrei tu să te căsătoreşti cu cineva dintr-o "naţionalitate conlocuitoare", şi doreai să vezi ce va crede lumea despre tine. :doh:

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aha, acum am priceput : vrei tu să te căsătoreşti cu cineva dintr-o "naţionalitate conlocuitoare", şi doreai să vezi ce va crede lumea despre tine. :doh:

nop nu imi pasa ce cred alti vream doar sa stiu ce mentalitati exista aicia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multi fac discriminari ... si oricat de "pro" s-ar da ... tot se uita stramb daca te-ar vedea cu o chinezoaica sau o negresa de mana pe strada ... ti-o spun din proprie experienta ... un amic de prin dubai ... a facut anu trecut o escala in rom ... si am ieit la un suc .... nu-ti imaginezi ce priviri atrageam pe strada ... chiar si in conditiile in care eram 2 fete care-l insoteam ...

multi spun ca nu au prejudecati , ca nu le pasa , dar majoritatea sunt carcotasi , analizeaza si judeca tot ceea ce vad... daca reusesti sa ii ignori e perfect ... :doh: te admir si te sustin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×