Sari la conținut
Forum Roportal
TheWitcher

pot pune un ati 3870 pe placa de baza Asus P5VDC-TVM-SE?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu stiu ce sa fac...spuneti-mi si mie daca are rost sa pun o placa video his ati radeon hd 3870 pe o placa de baza Asus P5VDC-TVM-SE.

 

daca se poate as vrea sa o pun si crossfire dar daca nu se poate pun doar una, normal....help me!!

 

apropo scrie in manual ca am PCI slot

...

 

pci express x1 slot

pci express x16 slot

si astea sunt ''requirementurile'' pentru placa ca sa mi mearga pe motherboard. probabil va intrebati de ce nu ma uit in manual sau ''el trebuie sa stie ca e calculatorul lui!''. help me!! neaparat

 

apropo astea sunt ''requirementurile....dar cine m-ar ajuta ar trebui sa stie sau nu neaparat. pls, help me. i am disperat si nebun'': PCI Express

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

AM VAZUT CA ACOLO SCRIE MINIM 1GB. PLACA VIDEO STANDARD NU ARE ATAT. AM 2 GB RAM, PROCESOR 2.0GHZ SAU DOUA DE 1,6 NU STIU SIGUR SI UN ATI X1300 256MB

 

SCUZATI-MA...PLACA DE BAZA MAI SUS IN LOC DE PLACA VIDEO

 

UITATI TOT CE AM SPUS MAI SUS CU PLACA VIDEO SI ALEA CA M-AM INCURCAT.........DECI PANA LA URMA AM: 2GB RAM, 2.1GHZ SI PLACA VIDEO ATI X1300 SI IN LEGATURA CU PLACA DE BAZA...PLACA DE BAZA IN VERSIUNEA EI STANDARD NU ARE 1GB RAM CEL PUTIN ASA CRED. ADICA PLACA DE BAZA NU E CU PLACA EI VIDEO STANDARD ADICA UNA DE 64. EU ASA MI L-AM LUAT. ORICUM, MERITA SA PUN SAU NU MERGE SAU NU

 

UITATI TOT CE AM SPUS MAI SUS CU PLACA VIDEO SI ALEA CA M-AM INCURCAT.........DECI PANA LA URMA AM: 2GB RAM, 2.1GHZ SI PLACA VIDEO ATI X1300 SI IN LEGATURA CU PLACA DE BAZA...PLACA DE BAZA IN VERSIUNEA EI STANDARD NU ARE 1GB RAM CEL PUTIN ASA CRED. ADICA PLACA DE BAZA NU E CU PLACA EI VIDEO STANDARD ADICA UNA DE 64. EU ASA MI L-AM LUAT. ORICUM, MERITA SA PUN SAU NU MERGE SAU NU

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×