Sari la conținut
Forum Roportal
lory

Vot distractiv ptr. o romanca ?

Postări Recomandate

Buna tuturor, am si eu o inf. si-n acelasi timp o rugaminte.Face of 2005 este un concurs international desf. pe internet si a carei cistigatoare e desemnata prin votul publicului.Ma numesc Lorena, am 17 ani ,locuiesc in Vancouver,Canada si sunt una dintre concurente.Va rog frumos sa va uitati la poze si daca va plac poate puteti sa ma votati.Atentie!! e valabil doar un singur vot de la fiecare computer deci puteti vota o singura data si ptr. o singura modela.Daca ati putea trimite mesajul si altor prieteni ar fi de mare ajutor Regulamentul concursului ne impiedica sa postam adresa directa dar pagina o gasiti cu orice motor de cautare cautind "Face of 2005 photographic modeling contest" iar pe mine ma gasiti la pagina 6 model_ 59 , Lory.Va multumesc tuturor, va doresc multa sanatate, noroc iar celor ce veti vota Distractie placuta!

 

Va rog mult daca mai comunicati intre voi sa nu postati adresa directa a paginii ptr. ca se pune linca si fiind impotriva regulamentului poate duce la descalificarea mea.Multumesc mult, Lory

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ce primesti in cazul ca vei castiga concursul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu te-am votat

mult noroc

 

 

 

apropo din romania de pe unde esti de vb romaneste?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va rog mult daca mai comunicati intre voi sa nu postati adresa directa a paginii ptr. ca se pune linca si fiind impotriva regulamentului poate duce la descalificarea mea.Multumesc mult, Lory

[snapbacca]50282[/snapbacca]

 

 

oare linca-ul de mai sus este totusi Oca,

Editat de fire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Regulamentul concursului ne impiedica sa postam adresa directa dar pagina o gasiti cu orice motor de cautare cautind "Face of 2005 photographic modeling contest"

[snapbacca]50282[/snapbacca]

 

 

oare linca-ul de mai sus este totusi Oca,

[snapbacca]50555[/snapbacca]

 

 

Pai nu la-a pus ea :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te-am votat si eu.

 

Am aruncat si o privire pe site... dragut modelul 75... si 94. Ce spuneti fetelor? :wub: :o:

 

Dar oare ce le da sa manance in Anglia si Australia? Ca sunt cam slabuti amandoi. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar oare ce le da sa manance in Anglia si Australia? Ca sunt cam slabuti amandoi. :o:

[snapbacca]50640[/snapbacca]

marsupui de cangur. :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×