Sari la conținut
Forum Roportal
pretty007

Echografie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cine imi spune la cat timp dupa ultima menstruatie se poate vedea o sarcina la echo. multumesc!

cam cand trebuia sa vina urmatorul cm...poate peste inca o saptamana...dar depinde si daca e regulat sau nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa o saptamana de cand ar fi trebuit sa iti vina menstruatia... o sa se vada saculetul ... la 2 saptamani se vede saculetul si un punct alb ... aproximativ 7 saptamani .. ca sa nu te superi ca nu se vede nimic. Nu te grabi decat daca ai dureri sau sangerari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cam cand trebuia sa vina urmatorul cm...poate peste inca o saptamana...dar depinde si daca e regulat sau nu

multumesc ptr raspuns!...

ultimul cm a fost pe 7 dec...si azi am fost la echo. mi-a spus ca nu sunt insarcinata si cam doar endometru marit si sa mai astept ca trebuie sa-mi vina. eu tot sunt un pic nelamurita si ma gandesc ca poate am fost prea devreme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cam cand trebuia sa vina urmatorul cm...poate peste inca o saptamana...dar depinde si daca e regulat sau nu

multumesc ptr raspuns!...

ultimul cm a fost pe 7 dec...si azi am fost la echo. mi-a spus ca nu sunt insarcinata si cam doar endometru marit si sa mai astept ca trebuie sa-mi vina. eu tot sunt un pic nelamurita si ma gandesc ca poate am fost prea devreme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa o saptamana de cand ar fi trebuit sa iti vina menstruatia... o sa se vada saculetul ... la 2 saptamani se vede saculetul si un punct alb ... aproximativ 7 saptamani .. ca sa nu te superi ca nu se vede nimic. Nu te grabi decat daca ai dureri sau sangerari.

 

multumesc ptr raspuns!...

ultimul cm a fost pe 7 dec...si azi am fost la echo. mi-a spus ca nu sunt insarcinata si cam doar endometru marit si sa mai astept ca trebuie sa-mi vina. eu tot sunt un pic nelamurita si ma gandesc ca poate am fost prea devreme.

un test de sarcina ai facut ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multumesc ptr raspuns!...

ultimul cm a fost pe 7 dec...si azi am fost la echo. mi-a spus ca nu sunt insarcinata si cam doar endometru marit si sa mai astept ca trebuie sa-mi vina. eu tot sunt un pic nelamurita si ma gandesc ca poate am fost prea devreme.

sigur ca ai fost prea devreme...trebuie intai sa apara primele simptome de sarcina(greturi)...se pare ca tu nu le ai,nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×