Sari la conținut
Forum Roportal
Dunadan

Au si barbatii dreptul sa refuze?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Te asigur eu ca exista...asa cum exista si barbati cu astfel de caracteristici.

[snapbacca]52522[/snapbacca]

 

da, dar sunt gay ::huggles::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
exact.barbatii cedeaza prea usor...si vor cat mai multe cuceriri...nu conteaza daca ai sau nu toate atuurile de mai sus... :huggles:"

[snapbacca]52498[/snapbacca]

 

 

ooooo BA CONTEAZA!! crede-ma! :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, dar sunt gay ::huggles::

[snapbacca]52524[/snapbacca]

 

 

 

Ehhh intelegi tu la ce ma refeream....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai ,numai infidelitatile le aveti in calcul.......

[snapbacca]52781[/snapbacca]

 

consider ca tema abordata e interesanta.

eu am fost pus in pozitia de a refuza mai multe femei. asta deoarece am gasit partenera cu care vreau sa ma casatoresc...si am crezut de cuviinta sa refuz sa mai continui relatiile avute pana in acel moment (erau mai multe)...adica sa ma "cumintesc".

dupa ce am spus raspicat ca nu mai vreau sa continui, am fost intrebat de ce...si am marturisit ca am gasit pe cea pe care o cautam, astfel ca nu mai pot continua...

si cred ca am facut alegerea potrivita.

ce am observat este ca de fiecare data cand am acceptat avansurile fetelor, sa-a terminat prost...

asa ca raman la ideea ca mai sigur este sa aleg eu si apoi sa fac totul pentru a fi bine.

sper ca ati inteles ceva din ce am spus 8)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
consider ca tema abordata e interesanta.

eu am fost pus in pozitia de a refuza mai multe femei. asta deoarece am gasit partenera cu care vreau sa ma casatoresc...si am crezut de cuviinta sa refuz sa mai continui relatiile avute pana in acel moment (erau mai multe)...adica sa ma "cumintesc".

dupa ce am spus raspicat ca nu mai vreau sa continui, am fost intrebat de ce...si am marturisit ca am gasit pe cea pe care o cautam, astfel ca nu mai pot continua...

si cred ca am facut alegerea potrivita.

ce am observat este ca de fiecare data cand am acceptat avansurile fetelor, sa-a terminat prost...

asa ca raman la ideea ca mai sigur este sa aleg eu si apoi sa fac totul pentru a fi bine.

sper ca ati inteles ceva din ce am spus 8)))

[snapbacca]55910[/snapbacca]

 

 

Sa intelegem ca ai ales deja si chiar te cumintesti ?!?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×