Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

deci care ma ajuta si pe mine la niste melodii??? sau la niste negative ??? cum sa fac negative cu ce program ??? sau de unde sa fac rost? Va rog, ajutatima :haha:

Editat de Big.Brother
fără tz, sh, k

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi plac manelele :) ........ si LP vine de la Linkin Park ........ haideti ma fiti si voi cu obraz si ajutatima ce ii asha greu.......imi place rock-ul si hiphop-ul asa sa stiti :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce melodii sa te ajutam ? Cu ce negative sa te ajutam ? Pentru negative exista o gramada de programe, dar mai degraba ele se fac instudiouri. Pai poti sa faci rost de pe net, folosind www.google.ro :flowers:

 

Uite cum sa cauti : http://www.google.ro/search?hl=ro&q=pr...oogle&meta=

Editat de Big.Brother

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mersi sefy da asha am incercat si eu :roll: si stiu negativele se fac in studiouri dar......se pot si cu anumite programe cineva mi-a spus de un program E-Jay si nu l-am incercat si mno dak stiti cv despre programu` asta.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mersi sefy da asha am incercat si eu :cheer: si stiu negativele se fac in studiouri dar......se pot si cu anumite programe cineva mi-a spus de un program E-Jay si nu l-am incercat si mno dak stiti cv despre programu` asta.....

programe deejay raveejay virtual dj goldwave mixcraft 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca vrei sa faci ceva original, si cauti un program accesibil incepatorilor, incearca Fruity Loops, insa daca stapanesti bine softurile muzicale, incearca si Reason, desi e prea complex... nici eu nu prea le am cu Reason.

 

hai proiect muzical ma inveti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa faci ceva original, si cauti un program accesibil incepatorilor, incearca Fruity Loops, insa daca stapanesti bine softurile muzicale, incearca si Reason, desi e prea complex... nici eu nu prea le am cu Reason.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai proiect muzical ma inveti?

 

 

Pai iei niste intrumente presetate, le editezi pana iese un sunet clar si apropiat de muzica, iei niste drumkits, la fel le poti edita dupa bunul plac pana cand percutia se potriveste cu pianul, chitara, efecte digitale etc, dupa care incepi sa le aranjezi: intro, solo, outro. Insa iti sugerez sa nu te iei neaparat dupa mine, deoarece eu sunt un amator care face asa ceva din pasiune, la un nivel calitate relativ slaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×