Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Reclame la TV

Postări Recomandate

Mai cea cu Dorna si saritul printre rafturi ar fi perfecta ... fara cuvinte 8)

 

interesant e cand incepe sa vorbeasca, cu un accent ....... "bia si tu lieidi milc!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai la aia ma refeream 8)

Din cate am inteles cel care a 'regizat' clipul e un american care nu prea face distinctie intre accente ... i sa-a parut interesant 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie dintotdeauna mi-a placut reclama cu ariciul de la cocolino (sau cum sa-o fi scriind cuvantul asta!).in special cand venea ariciul si spunea:"EU SUNT PUFOS!" ::): si imi place si reclama cu fulga.dar preferata ramane cocolino

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Niste reclame extrem de reusite mi sa-au parut a fi cele la apa minerala Dorna ; in schimb ma enerveaza toate reclamele la odorizantele de toaleta - mi se par din ce in ce mai cretine ; ca sa nu mai vorbim de iartul-laxativ Danone, al carui prim slogan era "activ in interior , se vede la exterior" . Groaznic !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma calca pe nervi reclama la iaurtul campina, cu ala care alearga si urla pe terenul de sport.....

si cea de la pantene, cu aia care are"pana la 5 roluri intr-o saptamana!HA!" CE URAT FACE !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut reclama cu Chio Chips Texas Barbeque si chiar umblu prin magazine dupa el dar nu il gasesc. Imi place ideea de la reclama cu televizorul Artic dar o putea face mai reala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe mine ma enerveaza reclama la clairol herbal essences (sau cum sa-o fi scriind). in toate se face aluzie la sex!!! ce legatura are sampunul cu ...?

in schimb, una draguta e cea de la roua! sunt super imaginile din natura si sa nu mai vb de coloana sonora!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place ultima reclama la caandia... iar melodia e foarte draguta... :x Pe langa asta, mi se par reusite reclamele Pepsi cu fotbalisti si cele pentru apa minerala Dorna... :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mie dintotdeauna mi-a placut reclama cu ariciul de la cocolino (sau cum sa-o fi scriind cuvantul asta!).in special cand venea ariciul si spunea:"EU SUNT PUFOS!" ::): si imi place si reclama cu fulga.dar preferata ramane cocolino

 

Si mie imi plac tot astea. Ariciul este extraordinarrrrr ::): :;):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma tot minunez de reclamele de la Romtelecom. Pana nu demult la-am vazut pe mosul care venea sa ne spuna ca e mai bine cu minute decat cu impulsuri si pana acum Romtelecom ne factura aiurea.

Acum ni se spune ca e bine sa lasam copilul singur pe internet iar noi sa ne vedem de viata noastra.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×