Sari la conținut
Forum Roportal
Sonny Daniel

Reiubire...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si vrea sa para ca ea se joaca cu mine, nu eu cu ea?

Pana la urma cine cu cine se joaca? :haha:

Tu ce iti doresti de fapt?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nope, de ce?

 

Poate din cauza ca o excit prea mult si o las balta, nu intelegeti gresit, ii un fel de revansa de acuma 3 ani asta :o: . Si vrea sa para ca ea se joaca cu mine, nu eu cu ea?

 

 

Aoleu, asta a fost prea tare. Sincer. :haha: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pana la urma cine cu cine se joaca? :haha:

Tu ce iti doresti de fapt?

 

Nu stiu, pana azi dimineatza cand mi-a trimis msg-ul imi doream, nu stiu... sa fie mai speciala decat altele... Nici intr-un caz sa ma mut cu ea sau chestii de genul... Poate ii mai bine sa raman asa cum sunt cu ea... Sa plec dincolo, sa vin prin vacante si sa ne distram si tot asa... Asa termina si faculta, cel putin asa ma gandesc eu, voi ce parere aveti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu, pana azi dimineatza cand mi-a trimis msg-ul imi doream, nu stiu... sa fie mai speciala decat altele...

Si este?

 

Nici intr-un caz sa ma mut cu ea sau chestii de genul... Poate ii mai bine sa raman asa cum sunt cu ea... Sa plec dincolo, sa vin prin vacante si sa ne distram si tot asa... Asa termina si faculta, cel putin asa ma gandesc eu, voi ce parere aveti?

Adica sa aveti o relatie just for sex?

Tu ce simti pentru ea? Ai fi multumit sa ai o relatie doar bazata pe sex?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si este?

 

 

Adica sa aveti o relatie just for sex?

Tu ce simti pentru ea? Ai fi multumit sa ai o relatie doar bazata pe sex?

 

Ho ho... Nu ii numa pentru sex, ii si pentru distractie, nu inseamna ca suntem amanti nu ne si distram in afara, k nu facem nebunii, oricum ii c-am mutalau dupa parerea mea el si nu o prea distraeaza, asa ca profit de ocazie... Si plus de atat is un pic c-am ciudat si nu a rezistat o relatie serioasa mai mult de 3 luni la mine... Poate ii mai bine asa pentru mine... Si nu stiu daca ii mai speciala pentru mine, da ii mai speciala decat altele cu care am fost...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca ar fi multumit. Pentru ca unde dragoste nu e, macar sex sa fie :haha:

Dupa cum se vede, pare a fi multumit asa, distrandu-se cu ea, fara implicatii serioase.

I se potriveste semnatura ta. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×