Sari la conținut
Forum Roportal
funny♫wind

Vrei sa devii actor?

Evaluează acest topic

actor  

66 membri au votat

  1. 1. vrei sa devi un actor

    • as vrea si cred ca am talent
      45
    • as vrea dar nu cred ca am talent
      5
    • nu vreau dar cred ca am talent
      7
    • nu vreau si oricum nu am talent
      9


Postări Recomandate

fie ca vrei sa devi actor de telenovele, fie ca vrei sa ajungi sa joci la un teatru care sunt morivele tale pentru care ai vrea?

dak nu ai vrea de ce nu vrei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca am talent. Sau oricum nu am curajul sa incerc. Desi stiu ca succesul nu depinde doar de talent, ci si de putin noroc sau de felul in care reusesc sa obtin un anume rol... Oricum, eu am meseria mea si cred ca ar fi prea tarziu sa ma apuc sa joc in filme sau in seriale...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Datorita conceptiilor anumitor oameni, care-mi spuneau ca din actorie voi murii de foame, mi-a fost frica sa incerc ...Dar nu-i timpul pierdut... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Datorita conceptiilor anumitor oameni, care-mi spuneau ca din actorie voi murii de foame, mi-a fost frica sa incerc ...Dar nu-i timpul pierdut... :o:

 

 

:blink: Asta nu e adevarat.Orice meserie ai practica,poti ajunge sa "mori de foame" daca nu esti bun pentru meseria respectiva.Dar daca esti bun,in orice domeniu ai profesa-se intampla contrariul :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:bye: Asta nu e adevarat.Orice meserie ai practica,poti ajunge sa "mori de foame" daca nu esti bun pentru meseria respectiva.Dar daca esti bun,in orice domeniu ai profesa-se intampla contrariul :)

acest lucru nu e valabil daca traiesti in Romania!8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fie ca vrei sa devi actor de telenovele, fie ca vrei sa ajungi sa joci la un teatru care sunt morivele tale pentru care ai vrea?

dak nu ai vrea de ce nu vrei?

as vrea dar talentul meu=0

 

acest lucru nu e valabil daca traiesti in Romania!:)

partial ai dreptate insa lucrurile se vor schimba da acum inainte :bye:

Editat de MaxJuve

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acest lucru nu e valabil daca traiesti in Romania!:)

 

Ba da . Oamenii cu adevarat buni sunt cautati peste tot si este aproape imposibil sa nu aiba succes daca sunt cu adevarat buni :bye:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fie ca vrei sa devi actor de telenovele, fie ca vrei sa ajungi sa joci la un teatru care sunt morivele tale pentru care ai vrea?

dak nu ai vrea de ce nu vrei?

As vrea, de ce nu? Dupa cum vezi si nickname-ul meu o cam spune. :crazy: Referitor la talent, uite ca nu stiu daca am suficient de mult. Am 27 de ani si cred ca inca nu-mi cunosc toate calitatile, inca nu detin informatii suficiente despre ceea ce pot. :crazy: Poate c-ar trebui sa-mi fie rusine, poate ca nu, asta las la aprecierea voastra. Cert este, ca daca apare vreo propunere concreta.. m-as baga! :doh:

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea, de ce nu? Dupa cum vezi si nickname-ul meu o cam spune. :crazy: Referitor la talent, uite ca nu stiu daca am suficient de mult. Am 27 de ani si cred ca inca nu-mi cunosc toate calitatile, inca nu detin informatii suficiente despre ceea ce pot. :crazy: Poate c-ar trebui sa-mi fie rusine, poate ca nu, asta las la aprecierea voastra. Cert este, ca daca apare vreo propunere concreta.. m-as baga! :doh:

 

Uau, ai curaj... Eu am 24 de ani si am impresia ca ar fi prea tarziu. Oricum, cred ca ar fi mai bine sa-mi vad in continuare de meseria mea, ar fi prea riscant sa las totul balta si sa ma apuc de actorie, mai ales ca succesul poate disparea la fel de brusc cum apare.

Succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uau, ai curaj... Eu am 24 de ani si am impresia ca ar fi prea tarziu. Oricum, cred ca ar fi mai bine sa-mi vad in continuare de meseria mea, ar fi prea riscant sa las totul balta si sa ma apuc de actorie, mai ales ca succesul poate disparea la fel de brusc cum apare.

Succes.

Pai nici eu n-o sa-mi las balda acualul job ca sa.. stii vorba aia "imi iau traista'n bat si sa plec in lume" sa alerg dupa castinguri. :doh: Dar daca totusi ma va lovi norocul macar in aspectul asta al vietii... who knows!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×