Sari la conținut
Forum Roportal
!___!

ADIDASI NIKE SHOX

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

esti mai rau ca o femeie.

Am puma de 4 ani cumparati din strainatate si acum ii port, si sunt ca noi.

Mi-am luat nike acum 2 luni si sunt superi confortabili.

dar ce vrei tu e mai mult de fite ...

 

pai da, vreau sa ies in evidenta, sa se uite lumea dupa mine pe strada.

puma astia despre care vorbeam sunt mult prea raspanditi. si la tara pe ulita tot in puma se merge. eu nu zic ca nu sunt buni, dar sunt foarte foarte urati.

 

acuma mi-a picat pe astia:

http://www.zappos.com/gs/nike-air-max-180-...raining-1.shtml

 

sistemul de amortizare air-max (perna de aer este FOARTE COMOD)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca a cam trecut valul Nike Shox. Au avut o perioada de glorie, in timp ce eram in Anglia, acum vreo 4 ani, dupa care au fost eclipsati de cei in stil clasic. De comozi sunt comozi, din tot ce am auzit, dar ca impresie vizuala mereu mi s-a parut ca cei care-i purtau (spre deosebire de cei clasici, de exemplu) sunt mai, hmm, cum sa spun... tsugulani. :scare:

 

Oricum, eu le sunt sincer recunoscator pentru faptul ca in perioada lor de glorie au impins dramatic in jos preturile altor adidasi (mai faini). :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca a cam trecut valul Nike Shox. Au avut o perioada de glorie, in timp ce eram in Anglia, acum vreo 4 ani, dupa care au fost eclipsati de cei in stil clasic. De comozi sunt comozi, din tot ce am auzit, dar ca impresie vizuala mereu mi s-a parut ca cei care-i purtau (spre deosebire de cei clasici, de exemplu) sunt mai, hmm, cum sa spun... tsugulani. :scare:

 

Oricum, eu le sunt sincer recunoscator pentru faptul ca in perioada lor de glorie au impins dramatic in jos preturile altor adidasi (mai faini). :roll:

 

din motivul asta am renuntat si eu sa ii mai comand. si mie mi se par cam taranesti. insa site-ul de pe care am eu posibilitatea sa-i cumpar nu imi ofera prea multe variante la pretul ala. pana la urma m-am mai gandit eu un pic si am ales altceva. am postat un link pe pagina 2, mai sus. vineri o sa dau comanda. insa e posibil sa ma razgandesc si sa aleg ceva si mai simplu. ca sa ies mai ieftin, pentru ca intre timp mi-am mai luat unii din mall.

Editat de !___!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×