Sari la conținut
Forum Roportal
!___!

ADIDASI NIKE SHOX

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

vreau sa imi cumpar o pereche de adidasi care are sistem de amortizare cu arcuri si as vrea sa stiu daca sunt incomozi la purtare, in situatia in care as sta in ei minim 10 ore pe zi.

Editat de !___!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca sunt mai diferiti ... dar cred ca o sa iti oboseasca piciorul mai mult ...

 

pai si la asta ma refeream. oricum, as fi vrut sa stiu totusi daca se simte altfel la mers. eu cred ca s-ar fi auzit pana acum daca ar fi fost probleme. de asta as fi vrut sa imi raspunda cineva care are sau a avut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai si la asta ma refeream. oricum, as fi vrut sa stiu totusi daca se simte altfel la mers. eu cred ca s-ar fi auzit pana acum daca ar fi fost probleme. de asta as fi vrut sa imi raspunda cineva care are sau a avut.

ooo pai nu am avut dar mi-am dat cu parerea .. scuze :o:

Oricum se vede ca iti obosesc picioarele .. pentru ca sunt facuti pentru a exersa musculatura gambei ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ooo pai nu am avut dar mi-am dat cu parerea .. scuze :o:

Oricum se vede ca iti obosesc picioarele .. pentru ca sunt facuti pentru a exersa musculatura gambei ...

 

nici o problema, e binevenita si parerea ta. totusi esti sigura ca sunt facuti ca sa iti exerseze musculatura gambei? ai citit undeva asta? eu personal am auzit ca sistemul asta a fost conceput ca sa amotizeze socurile, deci ca piciorul sa se simta mai bine. mie insa, asa la prima vedere, nu mi se par prea comozi, de aia intreb.

ideea e ca un prieten mi-a spus ca pe el il dor calcaiele in ei, insa nu prea am incredere in parerea lui, mai ales ca este genul de om care obisnuieste sa isi dea cu parerea despre orice, indiferent daca are sau nu are habar. plus ca nici nu cred sa fi avut vreodata genul asta de adidasi.

Editat de !___!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-am razgandit, nu mai imi iau cu arcuri, sunt de prost gust. dar curiozitatea a ramas....asa ca daca stie cineva raspunsul il rog sa mi-l transmita si mie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt comozi ...am achizitionat si eu o pereche ...dar nu prea imi place cum arata in spate ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nici o problema, e binevenita si parerea ta. totusi esti sigura ca sunt facuti ca sa iti exerseze musculatura gambei? ai citit undeva asta? eu personal am auzit ca sistemul asta a fost conceput ca sa amotizeze socurile, deci ca piciorul sa se simta mai bine. mie insa, asa la prima vedere, nu mi se par prea comozi, de aia intreb.

ideea e ca un prieten mi-a spus ca pe el il dor calcaiele in ei, insa nu prea am incredere in parerea lui, mai ales ca este genul de om care obisnuieste sa isi dea cu parerea despre orice, indiferent daca are sau nu are habar. plus ca nici nu cred sa fi avut vreodata genul asta de adidasi.

 

 

prietenul tau a zis bine: in general, gama asta e facuta pt alergat si daca ii folosesti pentru mersul obisnuit, la un moment dat iti obosesc picioarele.

eu am o pereche de nike running aparuti anul trecut pe care i-am purtat de i-am zapacit, inclusiv la catarat pe munte si nu i-as da pt nimic, desi acum se vede ca sunt uzati. tot ce e gama running cu talpa flexibila si amortizori sunt exceptionali.singura problema:e bine sa alternezi din cand in cand cu alta pereche, cu talpa plata sau cu varful mai putin flexibil, pt ca iti obosesc picioarele.

adidas au scos ceva identic anul trecut, dar, tot fan nike raman! :airkiss:

poti sa incerci Puma, sunt foarte nonconformisti si ca forma si ca design si la combinatia de culori, dar, sunt excelenti, rezistenti, durabili si comozi. dar, nu prea sunt buni de alergat.depinde de gama. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prietenul tau a zis bine: in general, gama asta e facuta pt alergat si daca ii folosesti pentru mersul obisnuit, la un moment dat iti obosesc picioarele.

eu am o pereche de nike running aparuti anul trecut pe care i-am purtat de i-am zapacit, inclusiv la catarat pe munte si nu i-as da pt nimic, desi acum se vede ca sunt uzati. tot ce e gama running cu talpa flexibila si amortizori sunt exceptionali.singura problema:e bine sa alternezi din cand in cand cu alta pereche, cu talpa plata sau cu varful mai putin flexibil, pt ca iti obosesc picioarele.

adidas au scos ceva identic anul trecut, dar, tot fan nike raman! :cheer:

poti sa incerci Puma, sunt foarte nonconformisti si ca forma si ca design si la combinatia de culori, dar, sunt excelenti, rezistenti, durabili si comozi. dar, nu prea sunt buni de alergat.depinde de gama. :cheer:

 

adidas aia despre care vorbesti sunt ciudati, ca sa nu zic urati. iar cand vad sistemul ala amortizare-nici nu stiu cum sa-l descriu, ca arcuri nu sunt- nu imi imaginez decat noroiul din bucuresti intrand pe acolo si transformandu-se in pamant intarit. bine ca si la nike e aceeasi poveste.

iar puma mi se par si mai de prost gust. sunt foarte urati si foarte raspanditi in bucuresti. nu imi plac deloc, mai ales aia cu talpa joasa. toti tiganii au din aia.

Editat de !___!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adidas aia despre care vorbesti sunt ciudati, ca sa nu zic urati. iar cand vad sistemul ala amortizare-nici nu stiu cum sa-l descriu, ca arcuri nu sunt- nu imi imaginez decat noroiul din bucuresti intrand pe acolo si transformandu-se in pamant intarit. bine ca si la nike e aceeasi poveste.

iar puma mi se par si mai de prost gust. sunt foarte urati si foarte raspanditi in bucuresti. nu imi plac deloc, mai ales aia cu talpa joasa. toti tiganii au din aia.

esti mai rau ca o femeie.

Am puma de 4 ani cumparati din strainatate si acum ii port, si sunt ca noi.

Mi-am luat nike acum 2 luni si sunt superi confortabili.

dar ce vrei tu e mai mult de fite ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×