Sari la conținut
Forum Roportal
ironic

Terra - un laborator genetic

Postări Recomandate

Exista mai multe ipoteze in legatura cu aparitia oamenilor........dar toate cercetarile ar duce spre acelasi rezultat....rasa umana a fost si mai este un experiment genetic al mai multor rase extraterestre.....din ce am citit eu ...am aflat ca rase provenite din Pleiade ,Sirius si multe altele...precum si cea reptiliana si-ar fi pus amprenta pe dezvoltarea si formarea rasei umane......toate legendele vechi ale marilor civilizatii antice confirma vizitarea planetei de catre zei si implicarea lor in acest experiment....TERRA

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

omul a fost creat de Dumnezeul-> Creator ... dar ca au incercat fel de fel sa-l atace e adevarat insa...eforturile lor vor fi partial de succes so relax si iubiti-va mult :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In "PLANUL DE SALVARE A LUI DUMNEZEU "...e precizat si mai bine ...cine intelege prin REVELATIE ...BIBLIA ...intelege totul ! :)

 

 

Banuiesc ca te referi la Vechea Biblie ,care avea mai multe volume.....cea de acum.....e doar o carte plina de contradictii...si care a fost 'aranjata' de inaltele fete bisericesti,de-a lungul timpului........ pentru manipularea maselor.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Banuiesc ca te referi la Vechea Biblie ,care avea mai multe volume.....cea de acum.....e doar o carte plina de contradictii...si care a fost 'aranjata' de inaltele fete bisericesti,de-a lungul timpului........ pentru manipularea maselor.....

 

cum putem verifica daca este asa sau nu ...?

 

foarte simplu ...daca profetiile din Biblie se implinesc sau nu !

 

sa nu crezi ca omul poate modifica ceva ....daca Dumnezeu nu-i ingaduie ...!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum putem verifica daca este asa sau nu ...?

 

foarte simplu ...daca profetiile din Biblie se implinesc sau nu !

 

sa nu crezi ca omul poate modifica ceva ....daca Dumnezeu nu-i ingaduie ...!

 

Inca un exepriment esuat :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii ce'i curios, cu ani in urma am incercat un soi de regresie cu cineva foarte compatibil cu mine ... si eu tot cam asa vad lucrurile . :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×