Sari la conținut
Forum Roportal
bionda

E gelos pe net!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:flowers: mi-a propus sa ma fac bruneta ca sa nu mai atrag atentia..aahh da,si sa nu ma mai machiez.

maine poimaine iti interzice sa mai iesi si din casa fara el. take care :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si daca intr-adevar nu ai nimic de ascuns, ati putea sa va amuzati si sa cunoasteti oamenii de pe forum, impreuna. :flowers:

si eu am primit diverse pm-uri. si m-am amuzat teribil la unele, impreuna cu sotul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers:

 

Se pare ca nu prea exista comunicare si intelegere intre voi.

 

Nu ti-a propus sa renunti la net?

 

si daca intr-adevar nu ai nimic de ascuns, ati putea sa va amuzati si sa cunoasteti oamenii de pe forum, impreuna. :crazy:

si eu am primit diverse pm-uri. si m-am amuzat teribil la unele, impreuna cu sotul.

 

Are dreptate Flori ;)

De-aia te-am si intrebat de ce te feresti de el. Arata-i ca nu are de ce sa fie gelos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si daca intr-adevar nu ai nimic de ascuns, ati putea sa va amuzati si sa cunoasteti oamenii de pe forum, impreuna. :crazy:

si eu am primit diverse pm-uri. si m-am amuzat teribil la unele, impreuna cu sotul.

el nu se amuza deloc cand vede mesaje de la baieti/barbati.acum nu stiu cum sa zic,avantaj sau dezavantaj,el nu prea stie romaneste si se oftica si mai mult cand nu intelege.dar stie sa deosebeasca userele de fata de alea de baieti.

 

:flowers:

 

Se pare ca nu prea exista comunicare si intelegere intre voi.

 

Nu ti-a propus sa renunti la net?

 

 

 

Are dreptate Flori ;)

De-aia te-am si intrebat de ce te feresti de el. Arata-i ca nu are de ce sa fie gelos.

 

comunicam,numai ca imi interzice sa vorbesc pe net cu baieti.si se supara cand ma vopsesc si ma machiez..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sau la...el ? :flowers:

 

Asta preferi tu? :crazy:

 

 

ON: Raman la parerea mea... discutati mai bine.. daca asa rau va intelegeti... nu vad de ce v-ati casatorit.. poate e doar impresia ta ca el nu intelege.. incearca. E sotul tau. E (ar trebui sa fie) cel mai important.

Editat de Khristine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt reali dar eu nu i-am vazut in carne si oase. :flowers:

Se poate rezolva şi asta :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×