Sari la conținut
Forum Roportal
bionda

E gelos pe net!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

e gelos cand intru pe roportal,nu vrea sa vorbesc aici cu lumea, in schimb cand e sa imi faca cineva avansuri in real life zambeste pe sub mustati.acum ne-am certat pentru ca voia sa intre cu userul meu pe roportal sa vada ce am in casuta postala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu are control asupra ceea ce faci tu pe internet. In viata reala, daca e de fata cand ti se fac avansurile.. probabil e mandru ca are o prietena/sotie care e dorita si de altii.. Si iti vede reactiile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum ceva timp cel mai bun prieten al lui imi facuse avansuri.se certase cu el dar s-au impacat dupa aia.l-a iertat.ce fel de gelozie e asta?? dar cand e vb de net imediat ii sare tandara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu are control asupra ceea ce faci tu pe internet. In viata reala, daca e de fata cand ti se fac avansurile.. probabil e mandru ca are o prietena/sotie care e dorita si de altii.. Si iti vede reactiile.

dar pe mine m-a durut ca s-a impacat cu prietenul ala al lui,dar cand e vb de net imi face mie scandal :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Are motive sa fie gelos?

 

Lasa-l sa vada daca asa crezi ca ii trece...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar pe mine m-a durut ca s-a impacat cu prietenul ala al lui,dar cand e vb de net imi face mie scandal :flowers:

Nu are

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×