Sari la conținut
Forum Roportal
Julyana

Perie de par cu fibre naturale?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna fetelor!!!! Sunt intr-o dilema. Nu stiu ce sa fac. Chiar atat de buna este peria de par cu peri naturali precum se spune? Am inteles ca nu deterioreaza parul...ca in orice caz este buna fata de cele din fibre de nailon. Nu toceste parul?? Pt ca este deasa... Voi ce spuneti sa imi iau?? E cam scumpa si de aceea va intreb. Eu nu cunosc pe nimeni care sa aiba. Astept de la voi raspunsuri!!! :doh: Va multumesc!!!!!! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!!!! Sunt intr-o dilema. Nu stiu ce sa fac. Chiar atat de buna este peria de par cu peri naturali precum se spune? Am inteles ca nu deterioreaza parul...ca in orice caz este buna fata de cele din fibre de nailon. Nu toceste parul?? Pt ca este deasa... Voi ce spuneti sa imi iau?? E cam scumpa si de aceea va intreb. Eu nu cunosc pe nimeni care sa aiba. Astept de la voi raspunsuri!!! :doh: Va multumesc!!!!!! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna fetelor!!!! Sunt intr-o dilema. Nu stiu ce sa fac. Chiar atat de buna este peria de par cu peri naturali precum se spune? Am inteles ca nu deterioreaza parul...ca in orice caz este buna fata de cele din fibre de nailon. Nu toceste parul?? Pt ca este deasa... Voi ce spuneti sa imi iau?? E cam scumpa si de aceea va intreb. Eu nu cunosc pe nimeni care sa aiba. Astept de la voi raspunsuri!!! :doh: Va multumesc!!!!!! :D

 

...ia-ti ,ca-i buna...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am una si nu mi se pare deosebita,acum depinde de par,eu nu prea ma pieptan :doh:

Nu mai stiu cat am dat pe ea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh:

ma gandesc si'am sa'ti comunic maine dimineata ! :D

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh:

ma gandesc si'am sa'ti comunic maine dimineata ! :D

daaa..te piepteni inainte , nuu..? :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am una si nu mi se pare deosebita,acum depinde de par,eu nu prea ma pieptan :crazy:

Nu mai stiu cat am dat pe ea

 

 

Eu am parul cam aspru si destul de uscat: ma gandesc ca l-ar toci....dar inca nu stiu ce sa fac..totusi as vrea sa o incerc la cineva...poate la un salon.. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am parul cam aspru si destul de uscat: ma gandesc ca l-ar toci....dar inca nu stiu ce sa fac..totusi as vrea sa o incerc la cineva...poate la un salon.. 8)

Decat sa-ti para rau ca nu ai luat,mai bine ia-ti,nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am parul cam aspru si destul de uscat: ma gandesc ca l-ar toci....dar inca nu stiu ce sa fac..totusi as vrea sa o incerc la cineva...poate la un salon.. 8)

Pai cum sa iti toceasca parul, dimpotriva . :flowers: Este cea mai indicata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai cum sa iti toceasca parul, dimpotriva . :P Este cea mai indicata.

Pentru parul tocit se recomanda foarfeca 8) ...totusi,o perie buna o sa te ajute pe viitor sa-ti poti ingriji parul cum trebuie. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×