Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

intervine si autosugestia

Probabil.. oricum mai folosesc o luna doua. Daca pana atunci chiar nu apar rezultate care pot fi observate si de cei din jur ;) nu o sa am sigur rabdare 6 luni. Si atunci ori o sa ma multumesc cu genele pe care le am ori..nu stiu ...o sa le cant seara.."sunteti luuuungi...sunteti luuungi si intoarese...si nu, nu in jos" :spiteful:

 

scuze ,dar stiu ca uleiul de ricin e bun in tratarea constipatiei ...ma intreb ce vei face cu neste sprancene ca ale lui albulescu ? glumesc ...dar nu cred ca uleiul ala iti va face genele sa creasca ...prin liceu am avut o colega care avea impresia ca are ..dosul enorm,nu ca nu-l avea ...dar ...i-a spus un coleg in gluma sa se tarasca cu fundul pe jos ca-i va mai scade din el si ea asta facea zilnic ..si era perseverenta ;) in fine ..sper sa-ti creasca genele...dupa gene ...ce ai mai dori sa-ti creasca ? :P

Red, la sprancene n-am nevoie ca oricum are cosmeticiana mult de lucru cu mn :) nu stiu cum m-am ales cu spancene groase si gene minuscule dar asta e. De fapt unele persoane zic ca ochii mei au arata ciudat cu gene mai lungi( sunt asemanatori cu ai asiaticelor) Dar cand iti doresti mult timp cv incepi sa crezi cam in orice "reteta" care ar putea sa te ajute..mai ales cand cele mai bune prietene au genele atat de lungi si intoarse ca daca se dau cu mascara je e greu sa tina ochii deschisi cum trebuie :) Cat despre colega ta..ma abtin..si zici ca erati in liceu? Pare mai degraba cv ce faci in scoala primara..nu ca atunci ti-ai face probleme pentru fund :P . Si nu-mi mai doresc sa-mi creasca nimic, multumesc frumos,nici sa-mi scada ca m-am obisnuit cu funduletul meu mare(unora chiar le place 8) yeeey) si nu, sigur nu o sa-l tarasc pe jos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Am tot cautat pe internet subiecte legate de uleiul de ricin, si am gasit si acest forum care e foarte interesant, nu am avut timp sa rasfoiesc inca toate subiectele, dar vin si eu cu o intrebare legata de caderea parului. Abia am inceput sa folosesc uleiul de ricin. L-am cumparat de la PLAFAR, a costat 8 lei si scrie pe el ca are ulei de ricin. Dar continutul nu e deloc uleios, cat despre miros..... miroase a gaz intr-un hal fara de hal. Chiar e ulei de ricin s-au mi-am luat teapa? Asa ar trebui sa miroasa? a gaz? Dupa ce am stat cu el o ora mirosea toata casa a gaz :D zici ca parlisem porcu in casa. Am aplicat apoi un sampon rusesc pe baza de ou, tot de la plafar, si am mai scapat de miros. Nu m-ar deranja mirosul atata timp cat ar da roade... dar asta e nelamurirea mea... asa e "uleiul" de ricin? gaz lichid? nicidecum uleios....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×