Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

mai intai trebuie sa tii cont de anumite aspecte:

-oglinzile vor da senzatia de spatiu, de vastitate

in acest caz eu as pune doar pe pereti pentru a nu indeparta plafonul si pierde din intimitate

-apoi nu se recomanda ca oglinzile sa fie dispuse face to face

ti-as recomanda un perete plin din tavan pana la pardoseala si care sa fie plasat in fata locului de odihna

in acest caz oglinzile sa constituie un tot unitar

-de regule se intretin mai dificil, necesitand o curatenie desavarsita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca vreau sa-mi decorez casa cu oglinzi, oglinzile cum trebuie sa fie: acelasi model sau modele diferite ?

 

Eu zic ca daca se merge pe muchii: patrate, dreptunghiuri, romburi, sa nu fie intercalatae si linii curbe, rotunjite, suprafete circulare sau ovale. Devine prea incarcat.

 

Cat despre postarea mea de mai sus, era la misto, eu chiar imi pun oglinda vizavi de pat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat despre postarea mea de mai sus, era la misto, eu chiar imi pun oglinda vizavi de pat.

De ce ai scris la misto?Daca scrie ca nu se pune vizavi de pat,nu o fi degeaba...Esti maritata?Daca da,ai grija...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am desocperit zilele trecute o super oglinda :hi: m-am indragostit de ea, am cautat prin magazine dar nu am gasit nimic asemanator :) poate a vazut cineva si imi poate da un sfat , asta e la ce visez :roll: http://my-interior-decoration.ablog.ro/200...our-mirror.html

...daca nu ai copii poti sa-ti pui o oglinda de cristal ca sa fie eleganta si sa ai un interior cu bun gust nu stiu cum se scrie (frees)nu stiu daca am nimerit-o dar nu orice oglinda iti ornamentezi linvingul sau dormitorul si daca-ti vin nepotii trebuie sa stai cu ei afara ...ca nu stii ce le poate capatinile lor alea mici ...ca e o oglina care costa cam scump

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×